Місії в GTA 4 (1 - 87)

Пошук

1. The Cousins Bellic (Кузен Беллік) 2. It's Your Call (Це твій телефон 3. Three's a Crowd (Третій зайвий) 4. Bleed Out (Кровотеча)

1. The Cousins Bellic (Кузен Беллік)

Винагорода: $ 25. 
Секрети: пробіжіться вперед від виходу з будівлі, і ви знайдете бейсбольну биту. 
Бос місії: Роман Беллік. 
Це перша місія гри, після того, як Роман зустріне вас в порту. 

Вам потрібно буде відвезти його додому, так як він занадто п'яний, щоб кермувати самостійно. Слідуйте за жовтим маркером на радарі. Це ваша GPS навігація в GTA 4 Якщо ви зіб'єтеся з курсу, то він буде автоматично перераховано. 

Після короткого шляху, ви опинитеся вдома. 

Потім Роман поїде, а вам покажуть, як потрібно зберігати гру, засинаючи на ліжку. Після першого збереження, ви одним махом вб'єте 6:00 часу. Прокинувшись, ви можете розглянути апартаменти кузена, подивитися телевізор або вийти на вулицю. 

Там ви дізнаєтеся, як зберігати ваші транспортні засоби. Вони залишатимуться, якщо паркувати їх на стоянці біля будинку. 

Так само ви дізнаєтеся, як купувати хот-доги для поправки здоров'я. Один бутерброд коштує 5 $. 

Ось і вся навчальна коротка місія.

Проходження місії: 1. The Cousins Bellic (Кузен Беллик)

2. It's Your Call (Це твій телефон

Винагорода: $ 30. 
Секрети: поставте ваш автомобіль на шляху албанців, перш ніж вони приїдуть. Це дасть додатковий час, щоб відірватися від них. 
Бос місії: Роман Беллік. 


Роман хоче, щоб ви відвезли його в казино на Dillon Street. Там він хоче зіграти і виграти грошей, щоб розплатитися з боргами. 

Привезіть його в Hardware Store і спостерігайте ігровий ролик. 

Роман дасть вам старий-престарий мобільний телефон, де буде його номер. Тепер так само ви ще зможете дзвонити іншим людям. 

Тепер він хоче, щоб ви захистили його від албанців. 

Коли вони дзвонять йому, Роман відповідає і вискакує на вулиці, стрибаючи в автомобіль. Як тільки він опиниться поруч з вами, везіть його на стоянку для таксі, щоб сховатися там.

 

Проходження місії: 2. It's Your Call (Це твій телефон).

3. Three's a Crowd (Третій зайвий)

Винагорода: ні. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Роман Беллік. 


Після того, як Роману погрожували албанці і ви захистили його, він просить зустріти Меллорі на вокзалі. Залазьте в машину і слідуйте за GPS до Hove Beach, де зустрінете з подругою Романа - Меллорі Бердейс і її подружкою Мішель. 

Як тільки прибудете на місце, тисніть на сигнал, щоб привернути їх увагу. Вони сядуть і скажуть вам, куди їх потрібно відвезти. Потім Мішель поділиться своїм номерком з Ніко. 

Поговоріть з Романом по телефону. Він скаже вам, що потрібно купити новий одяг в російській магазині. Поїдьте туди і купіть що-небудь, що сподобається Мішель. 

Після проходження місії, Мішель буде видна значком «серця» на карті.

Проходження місії: 3. Three's a Crowd (Третій зайвий)

 

4. Bleed Out (Кровотеча)

Винагорода: $ 50. 
Секрети: справитися з албанцями швидше і з меншими втратами допоможе дробовик. Вони розгубляться, будьте впевнені. 
Бос місії: Роман Беллік. 


Роман дзвонить вам і говорить, що потрапив в засідку Дердейна (Dardan). Їдьте до нього негайно і увійдіть на баскетбольний майданчик. Бледейр і Кейл (Bledar і Kalem) скажуть, що з вашим кузеном є розмова, але Ніко і не подумає відступати. 

Тут можна перевірити систему рукопашного бою в GTA 4 До речі, вельми придасться біта, якщо ви взяли її. Після бійки ви говорите з Романом, а в цей час Дердейн намагається втекти на автомобілі. 

Швидко біжимо до автомобіля Романа і переслідуємо негідника аж до будівлі біля портового басейну. Там він побіжить вгору, наздоганяйте його і бийтеся на верхньому поверсі. Залежно від збігу обставин, ви або вб'єте його там, або він впаде в воду, що рівнозначно смерті. 

Покінчивши з цим, сідайте в автомобіль і їдьте на стоянку таксі.

Проходження місії: 4. Bleed Out (Кровотеча)

5. First Date (Перше побачення)

Винагорода: тепер Мішель ваша офіційна подруга. З нею можна домовлятися про наступні побаченнях. 
Секрети: в кегельбанів є багато цікавих і прикольних речей. Побродите, подивіться. 
Бос місії: Мішель. 


Через деякий час після «Третій зайвий» ви отримуєте SMS від Мішель, яка цікавиться про побачення. Якщо ви зумієте прийти вчасно, то поведете дівчину на прогулянку. Як тільки ви досягнете місця її проживання, буде показаний ігровий ролик, що демонструє переваги внутрішньоігрової дружби. Так само ви дізнаєтеся, що можете сподобатися не кожній людині. До речі, Роман буде кликати вас в межах того ж часу, що і Мішель. Тому доведеться вибрати і розчарувати когось із них. 

Мішель захоче, щоб ви взяли її на розважальну прогулянку. Слідуйте по GPS до Carnival. Добравшись, ви виявите, що все закрито. Але Мішель тепер хоче грати в боулінг. Увійдіть в будівлю, домовтеся з хлопцем на вході і вибирайте доріжку. 

Не важливо, хто виграє, поки Мішель подобається сам процес. 

Закінчивши, ведіть дівчину до машини, потім завозьте додому. 

Проходження місії: 5. First Date (Перше побачення)

6. Easy Schedule (Легкий Графік)

Винагорода: ні. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Роман Беллік. 
Роману потрібно, щоб ви протягом дня попрацювали водієм. У нього є людина, яку потрібно забрати на Rotterdam Hill. Сідайте в машину і слідуйте вказівкам GPS. 

Пасажир попросить вас їхати на Masterson Street. 

Коли ви прибудете, він піде до гаража і спробує відкрити двері. В цей час з'являться поліцейські і дві зірки розшуку спалахнуть над вашою нещасної східноєвропейської головою. Виїжджайте на дорогу позаду гаража, а потім направо. Так ви підете з радіусу пошуку. 

Найкращим варіантом для скидання хвоста можна вважати пірс на березі. 

Загалом, вибравшись з поля зору поліцейських, чекайте п'ять секунд і можете дихати вільно. 

Як тільки зірки зникнуть, беремо Джермейна (це пасажир) і веземо до Pay N 'Spray, вказаному на карті. По прибуттю, вам дадуть інформацію про те, що Pay N 'Spray можна використовувати для замітання слідів і відновлення машини. 

Після відвідування час зсувається на 3:00 вперед. Після сну, нагадаю, цей стрибок становить 6 годин. 

Як тільки Джермейн покине автомобіль, ви говорите з Романом і місія на цьому закінчується.

Проходження місії: 6. Easy Schedule (Легкий Графік) 

7. Jamaican Heat (Ямайська спека)

Винагорода: 150 $, пістолет і цінний контакт в телефоні. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Роман Беллік. 


Роман хоче вивчити деяку інформацію про минуле Ніко, але от тільки Ніко цього не хоче. Роман каже, щоб ви зустрілися з його другом - Маленьким Джейкобом в районі парку. Беріть машину і їдьте туди. На зустрічі Джейкоб дасть вам пістолет і натякне на те, що потребуватиме вашої допомоги, якщо щось піде не так, як треба. 

Далі буде як би навчання стрільбі. Ви повинні пройти шлях по провулку. Біжіть нагору по сходам і присядьте поруч із зруйнованою стіною. Противники намагатимуться заманити Джейкоба в засідку і ви в цей час зніміть трьох із них. Ще один з'явиться на даху - стріляйте в нього. 

Після того, як все уляжеться, Маленький Джейкоб дасть номер свого телефону і запропонує деяку роботу. Це початок нової гілки дружніх відносин в GTA 4. 

Відвезіть його в кафе, в яке він захоче, а потім вислухайте промову Романа по мобільнику.

 

Проходження місії: Jamaican Heat (Ямайська спека)

8. Bull in a China Shop (Бик в Китайському Магазині)

Винагорода: $ 50. 
Секрети: цеглини позаду будівлі; таксі на зворотному шляху можна не замовляти. 
Бос місії: Влад Глєбов. 
Володимир Глєбов зол, бо одна людина не заплатив йому данину за місяць. Він хоче, щоб ви його провчили. Як тільки ви опинитеся на вулиці, то дізнаєтеся про нову особливості GTA 4 - виклик таксі. Ніко свисне і зупинить машину. 

Опинившись всередині таксі, виберіть жовтий магазин, до якого вам потрібно потрапити і їдьте туди. 

Коли ви опинитеся на місці, вас не будуть пускати всередину. Візьміть що лежать неподалік, за будівлею навпроти, цеглини (на PC за замовчуванням предмети беруться клавішею "E") і розбийте вітрину магазина. Це злякає власника, і він пристрасно забажає віддати данину Владу (таке ім'я в Америці стало для Володимира Глєбова другим). 

Тепер ви можете повертатися з грошима назад.

Проходження місії: 8. Bull in a China Shop (Бик в Китайському Магазині) 

 

9. Hung Out To Dry (Сушіть білизну на вулиці)

Винагорода: $ 100. 
Секрети: перед початком розмови можна залишити свою машину якомога ближче до точки виходу з магазину. Не намагайтеся зіпсувати машину втікача перед початком місії, це призведе до провалу. 
Бос місії: Влад Глєбов. 
Влад каже, що є ще один хлопець, який (о, господи!) Теж не хоче йому платити. Що за напасть, чи неправда? 

Опинившись на вулиці, беріть будь-яку машину і їдьте на місце. Пройдіть в пральню, поговоріть з власником. Він спробує втекти відразу ж після розмови через задній двір. 

Біжіть за ним, хапайте автомобіль і переслідуйте. Вам потрібно вдарити його фургончик кілька разів, перш ніж він злякається остаточно і не зупиниться, щоб віддати вам гроші.

Проходження місії: 9. Hung Out To Dry (Сушіть білизну на вулиці).

10. Clean Getaway (Чиста поїздка)

Винагорода: $ 150. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Влад Глєбов. 
Влад і Ніко гуляють, дійшовши таким чином до припаркованого автомобіля біля вокзалу. Там Глєбов каже, що Беллік повинен вкрасти для нього одну дуже цікаву машинку - сріблясту Blista. 

Щоб дістатися до пункту призначення, йдіть на вокзал і чекайте прибуття поїзда. 

Коли він прибуде, входите в нього. Можна використовувати спеціальну камеру, щоб розглянути світ GTA 4 під час поїздки трохи краще. Або зовсім пропустити час, витрачений на шлях від А до Б. 

Прибувши на місце, внизу ви побачите сріблясту «Блистів» і хлопців, що стоять навколо неї. Запитайте, чи не будуть вони проти, якщо ця тачка стане власністю Влада. Вони, звичайно ж, будуть проти. Тому бийтеся з ними. 

Забравшись в машину, їдьте по указці GPS. Подзвонить Влад і скаже, щоб ви помили автомобіль. Інформація GPS оновиться. 

Помийте «Блистів», відвезіть до Влада. Той, до речі, не вийде до вас назустріч. Просто залиште машину в гаражі і все. 

Місія завершена.

Проходження місії: 10. Clean Getaway (Чиста поїздка). 

11. Ivan The Not So Terrible (Іван, але не Грозний)

Винагорода: $ 200. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Влад Глєбов. 
Влад каже вам, що такий собі Іван збирається пограбувати Романа і вам потрібно вбити цього негідника. Логічно, чи не так? А ще цей Іван насолив Михайлу Фаустину, тому рахунок його життя явно підійшов до кінця. Але! 

У вас буде вибір - залишити Івана в живих або все ж вбити його. 

Опинившись зовні, беріть машину і їдьте до Романа, на стоянку. Там, углядівши вас, Іван спробує втекти. Зрештою, ви доїдете до перегородженої дороги. Вискакуйте з машини і переслідуйте Івана по будівельному майданчику. 

Підніміться по вертикальній драбині і далі біжіть по дахах, стрибаючи через «прірви». Потрібно бути обережним, тому що падіння з даху вб'є вас. 

На найостаннішої даху ви досягнете Івана, і тут доведеться вибирати: допомогти йому опинитися на небесах або залишити життя. Якщо вам близьке друге, то Ніко просто подзвонить Владу і обдурить, сказавши, що убив Івана. Якщо ж вб'єте, то відбудеться абсолютно те ж саме. 

Місія завершена.

Проходження місії: 11. Ivan The Not So Terrible (Іван, але не Грозний). 

12. Uncle Vlad (Скряга Влад)

Винагорода: ні. 
Секрети: ви дізнаєтеся, навіщо приїхали в Ліберті Сіті. 
Бос місії: Роман Беллік. 
Ніко бачить Романа, який бухає в тужливій самоті. Дізнається, що Меллорі начебто якось пов'язана з Владом, але кузен Белліка дуже боїться Глібова. Так як у Ніко є свої підозри з цього приводу, то він сам йде на розбірки. Роман супроводжує його, щоб той не наробив дурниць. 

Беріть таксі і їдьте до бару Vlad's Comrade. Діставшись до місця, говорите з Владом. Той нацькує на вас своїх охоронців. 

Якщо у вас є дробовик, то ви легко впораєтеся з цими двома недоумками. Після цього біжіть за Владом. Він буде втікати на автомобілі, ви - наздоганяти його. Уникайте величезних вантажівок на вашому шляху. 

В кінцевому рахунку Влад розіб'є свою тачку і спробує втекти на своїх двох. Виходьте з автомобіля, дивіться ролик. 

Після того, як ви дізнаєтеся про знущання над людьми, діставайте пістолет і фіксуйте його на Владе. 

Далі буде великий ролик і все - кінець місії, Глєбов мертвий, річка упокоїлися його мерзенну душонки.

Проходження місії: 12. Uncle Vlad (Скряга Влад). 

13. Concrete Jungle (Кам'яні джунглі)

Винагорода: $ 200. 
Секрети: ні. 
Бос місії: Маленький Джейкоб. 
Маленький Джейкоб хоче, щоб ви відвезли його в Willis, так як сам він не в змозі. Коли під'їдете до місця, Джейкоб попросить, щоб ви встали в провулку. Чекайте його там. 

Потім Джейкоб скаже, що потрібно прибрати хлопців, які біжать з заднього двору. Задавите двох на машині, третього убийте з пістолета. Як тільки покінчите з цим, повертайтеся в машину і підбирайте Джейкоба. 

Далі прямуйте в сторону Meadows Park. Там виходимо з машини і допомагаємо Джейкобу вбити одного чоловіка в будинку. Зробити це буде легше, якщо ви скористаєтеся прикриттям стіни (на PC за замовчуванням це робиться клавішею "Q"), і будете стріляти з дверного отвору з безпечної позиції. 

Стріляйте хлопцеві на сходах в голову. Ви повинні будете проникнути в будівлю і прибрати ще двох доларів. 

Це досить-таки легко. Після завершення завдання, Джейкоб попросить вас відвезти його додому.

Проходження місії: 13. Concrete Jungle (Кам'яні джунглі). 

14. Crime & Punishment (Злочин і кара)

Винагорода: $ 200, Михайло Фаустин і Дмитро в контактах.

Секрети: ні.

Бос місії: Михайло Фаустин. Роман ховається в сміттєвому баку, тому що його шукає Фаустин з міцними хлопцями. Ніко говорить братові, що все прекрасно, і тут же загрібає по голові від одного з «братків». Прокинувшись, ви розумієте, що знаходитеся у володіннях Фаустина. Той уже знає про смерть Влада Глібова, але нічого страшного - він його особливо не любив. Тепер ви працюєте на нього. Потім Михайло стріляє в Романа, оскільки той не перестає кричати, як вагітна дівчина. Поранення не смертельне (пізніше Роман скаже, що йому стріляли в живіт, хоча це начебто була нога і то по дотичній). Фаустину потрібен від вас поліцейський автомобіль. До речі, знайшов до кого звернутися, правда? Ще б у Червоної Шапочки вовчу шкуру б запросив. Так от ... Фаустину потрібна поліцейська машину, щоб вкрасти пару-трійку фургонів з телевізорами. Шукайте поліцейську машину. Можна викликати копів по телефону 911, можна просто таранити їх машину (яку), вбивати, коли вони вилізуть, і їхати по своїх справах. А можна просто почекати біля будинку Фаустина. Через хвилину прибуде поліцейська тачка по якомусь викликом, коп її кине на узбіччі. Сміливо беріть і їдьте на завдання. Використовуйте GPS, щоб знайти фургони в місті. Машину не розбивайте! На місці шукайте мету. Три фургона, належать Кенні Петровичу. На карті позначені бірюзовими точками. Кожен раз по-різному. Два з них будуть порожніми, третій - тим самим, за потрібне. Включайте сирени, блокуйте їх і підходите до водія. Він відкриє фургон, якщо там нічого не буде, їдьте далі. У потрібному фургоні буде агресивний пасажир, який почне в вас стріляти. Отримавши фургон всіма правдами і неправдами, слідуйте за GPS, на Hooper Street.

Проходження місії: 14. Crime & Punishment (Злочин і кара)

15. Do You Have Protection (Тепер ви маєте дах)

Винагорода: $ 400 і відкритий склад зброї.
Секрети: ні.
Бос місії: Михайло Фаустин.
Так як Фаустин, грубо кажучи, «забухав», то за нього поки що замовлення видає Дмитро. Він хоче, щоб відвезли його в секс-шоп на Hove Beach.

Візьміть Turismo, який припаркований біля будинку Фаустина і їдьте, слідуючи вказівкам GPS. Прибувши на місце, виходьте з машини і слідуйте за Дмитром.

Він злий, тому що хлопці в цьому магазині продають порно без згоди Фаустина. І він хоче, щоб ви залякали їх. Націльтеся на хлопця праворуч, потім на хлопця зліва і простріляєте йому ногу. Після цього «навіювання», вони погодяться платити Фаустину частину прибутку з продажів.

Закінчивши з цим, повертайтеся до Дмитра. Він вимагатиме відвезти його до складу зброї. Там ви зможете купити зброю, Micro-SMG за 1200 $. Але не бійтеся - оплачує Фаустин. Якщо вам потрібні боєприпаси, то вони коштують 100 $ за кожні 50 куль. Чисте обдіралово!

Купивши потрібне, повертайтеся до Дмитра і везіть його додому. Місія закінчена.

Проходження місії: Do You Have Protection (Тепер ви маєте дах)

16. Final Destination (Останній шлях)

Винагорода: $ 900 і відкритий міст.
Секрети: ні.
Бос місії: Михайло Фаустин.
Фаустин підозрює, що у нього за спиною завелася щур. У нього є два варіанти - або це ви (як він взагалі міг так подумати ?!), або хтось, що живе в South Bohan. Він хоче, щоб ви довели свою непричетність і гримнули того хлопця, хоча Дмитро не згоден з такими розкладами.

Беріть тачку і їдьте на Guantanamo Avenue. Коли ви перетнете міст і опинитеся поруч з місцем призначення, зателефонуйте Фаустину. Той раніше буде хотіти від вас смерті «щури».

Їдьте до точки, піднімайтеся на платформу вокзалу і розмовляйте з Ленні (Lenny). Він скаже, щоб ви відчепилися від нього, і нацькує на вас двох своїх дружків. Розправтеся з ними і біжіть за Ленні.

Далі можна або наздогнати його при вході в автомобіль і розстріляти на місці. Або переслідувати і вбити вже більш складним способом.

Проходження місії: Final Destination (Останній шлях)

17. Shadow (Тінь)

Винагорода: $ 250 і додаткові місії від Джейкоба.
Секрети: будьте уважними, і ви побачите хлопця, що мочиться на стіну.
Бос місії: Маленький Джейкоб.
Хтось здійснює темні справи і не ділиться з Маленьким Джейкобом. Їдьте в Southern Broker, щоб розшукати цього зухвалого дилера.

Приїхавши до парку, ви бачите дилера. За ним потрібно повільно слідувати, не викликаючи підозри і не підбираючись занадто близько. Пройдіть провулок і як тільки ви вийдете на дорогу, подзвонить Роман, ніж вспугнет дилера.

Після розмови з Романом, біжіть за дилером в будівлю. Стріляйте в замок дверей, щоб увійти всередину квартири. Потім використовуйте прикриття, щоб прибрати противника праворуч. Через двері, в іншій кімнаті, є ще два хлопця.

Як тільки ви гримне їх, місія буде завершена.

Проходження місії: Shadow (Тінь)

18. Logging On (Вхід в систему)

19. No Love Lost (Ніякої порочної любові)

Винагорода: $ 600.
Секрети: ні.
Бос місії: Михайло Фаустин.
Михайло Фаустин хоче дізнатися, чи має його дочка Анна любовний зв'язок з якимсь байкером Джейсоном Мічелом. Якщо це так, то вам доведеться вбити його.

Як завжди, беремо Turismo Фаустина (а че, хороша тачка) і їдемо на місце - Firefly Island.

Після катсцени, в якій Ніко застукає Анну Фаустин з Мічелом, байкер спробує втекти на своєму мотоциклі. Слідуємо за ним, використовуючи мотоцикл, співчутливо припаркований поруч.

Не витрачайте свої дорогі патрони на нього, стріляючи з мотоцикла. Це марно. Є спосіб прибрати байкера набагато ефективніше. Тримайтеся у нього на хвості. Пізніше з'являться його друзі в кількості чотирьох осіб.

Коли вони повернуть наліво, в Meadows Park, кидайте мотоцикл і сідайте на що стоїть неподалік джип.

Далі байкери розділятися на дві групи. Одна, біля дороги, буде озброєна пістолетами. Та, що в парку - автоматами.

Використовуйте автомобіль, що б таранити байкерів і тиснути їх. Якщо на те є необхідність, виходьте з автомобіля і стріляйте, використовуючи його як укриття.

Убивши всіх п'ятьох, включаючи Джейсона, телефонуйте Фаустину і повідомляєте про успішне виконання завдання.

20. Rigged To Blow (підстроєних вибух)

Винагорода: $ 700.
Секрети: ні.
Бос місії: Михайло Фаустин.
Познайомившись з дружиною Фаустина і послухавши історію з їхнього минулого, приступайте до нового завдання. Михайло хоче, щоб ви добули декому якийсь вантажівку.

Їдьте до вантажівки, який розташований на старій фабриці. Сідайте у вантажівку і дзвоніть Фаустину. Той весело повідомить вам, що вибухової речовини у фургоні з лишком вистачить на те, щоб від Ніко не залишилося навіть молекули.

І вантажівка цей потрібно доставити в гараж. Керуйте їм якомога ретельніше. Вантажівка не дуже швидкий, але входити в повороти навіть на такій швидкості, максимальної для нього, не рекомендується.

Доставивши вантажівку, йдіть і насолоджуйтеся великим БА-БАХ!

Далі біжіть від місця подій і через два квартали вам повідомлять, що місія завершена.

21. The Master And The Molotov (Пан і Молотов)

Винагорода: немає.
Секрети: купіть побільше патронів і броні.
Бос місії: Дмитро Раскалов.
Дмитро усвідомлює, що вони знаходяться у великій неприємності, так як убили сина Петровича і у всьому винен Михайло. Він хоче, щоб ви їхали до клубу Фаустина і зробили те, що повинні зробити.

Коли ви прибудете на місце, то побачите Фаустина з охоронцями, а так само після цього вам зателефонує Дмитро і скаже, що поруч з клубом лежить бронежилет. Беріть його (+ 75% броні), як і всі корисні речі в GTA 4 він підсвічений знизу, і в дорогу.

Після невеликого розмови з Фаустина, той нацькує на вас своїх охоронців і спробує втекти. Залишається сподіватися, що у вас достатньо патронів, щоб вбити п'ятьох охоронців у кімнаті плюс ще двох або трьох на шляху за Фаустіно.

Як тільки ви вийдете через чорний хід, то зустрінетеся ще з трьома охоронцями.

Є варіант просто пробігти через зграю охоронців, намагаючись ухилиться від пострілів. Такий спосіб хороший, коли у вас 100 здоров'я і 100 броні.

Далі добирайтеся до даху і вбивайте Фаустина будь-яким способом. Після того, як він буде мертвий, місія завершується.

22. Russian Revolution (Російська революція)

Винагорода: $ 3500.
Секрети: ні.
Бос місії: Брюсі Кибуц.
Брюсі хоче, щоб ви знайшли хлопців, які в бігах. Для цього потрібен поліцейський автомобіль, а якщо бути точніше - комп'ютер, через який можна знайти цих хлопців. Подібний пристрій - нововведення GTA 4.

Щоб добути поліцейський автомобіль, зателефонуйте 911 і сховайтеся. Як поліцейські вийдуть, щоб оглянути місце «злочину», виходьте і викрадаються. При найгіршому розкладі це дасть вам всього одну зірку розшуку, від якої легко позбутися.

Після вам подзвонить Брюсі і накаже шукати якогось Лайли Ріваса (Lyle Rivas). У комп'ютері (для цього тиснемо лівий шифт) шукайте людини по ключу «Rivas». Як тільки знайдете, його місцезнаходження позначиться на карті.

Поговоривши з вами, Лайли спробує втекти через вікно. Сідайте в автомобіль і переслідуйте його до переможного кінця.

Завдання завершено.

23. The collapse of the Roman (Крах Романа)

Винагорода: немає.
Секрети: парк біля стоянки таксі Романа - гарне місце, щоб перечекати поліцейську облаву.
Бос місії: Дмитро Раскалов.
Після завершення «Знайти і знищити», Дмитро зателефонує вам і попросить зустрітися. Для зустрічі потрібно прийти на склад.

У цей час ще й дзвонить Маленький Джейкоб, який так само хоче зустрітися з вами в тому ж місці, але тільки за складом.

Усередині спостерігайте сцену, в якій Дмитро спробує вас вбити. Після її завершення ховайтеся за різні перешкоди і убийте п'ятьох хлопців. Рухайтеся вперед, підбирайте бронежилет і нову зброю. Хлопців Дмитра прибуде ще більше, але не поспішайте - вбивайте їх по одному із-за укриття.

Дуже скоро прибудуть поліцейські, ви повинні будете захистити від них Джейкоба.

Після цього хапайте будь-яку поліцейську машину і робіть звідти ноги. Джейкоб попросить відвезти його додому, але це можна буде зробити лише скинувши зірки розшуку.

24. Search And Delete (Знайти і знищити)

Винагорода: $ 3500.
Секрети: ні.
Бос місії: Брюсі Кибуц.
Брюсі хоче, щоб ви знайшли хлопців, які в бігах. Для цього потрібен поліцейський автомобіль, а якщо бути точніше - комп'ютер, через який можна знайти цих хлопців. Подібний пристрій - нововведення GTA 4.

Щоб добути поліцейський автомобіль, зателефонуйте 911 і сховайтеся. Як поліцейські вийдуть, щоб оглянути місце «злочину», виходьте і викрадаються. При найгіршому розкладі це дасть вам всього одну зірку розшуку, від якої легко позбутися.

Після вам подзвонить Брюсі і накаже шукати якогось Лайли Ріваса (Lyle Rivas). У комп'ютері (для цього тиснемо лівий шифт) шукайте людини по ключу «Rivas». Як тільки знайдете, його місцезнаходження позначиться на карті.

Поговоривши з вами, Лайли спробує втекти через вікно. Сідайте в автомобіль і переслідуйте його до переможного кінця.

Завдання завершено.

25. Easy As Can Be (Що може бути легше)

Винагорода: $ 3500.
Секрети: як тільки сядете в машину і почнеться гонитва, то відразу виходьте і розстрілюйте водія і пасажира машини, яка буде позаду вас, а також чуваків, які підняли паніку. Так буде простіше дістатися до гаража Брюсі. Від поліції якнайшвидше виїхати, ніж від цих бандюків.
Бос місії: Брюсі Кибуц.
Брюсі каже, щоб ви їхали на Yorktown Avenue, щоб забрати автомобіль. При цьому він не забуває додати, що все пройде як по маслу. Звичайно ж, після таких слів Брюсі, варто бути обережним на сто відсотків.

Діставшись до місця, йдіть вниз по провулку, до потрібного автомобіля. Як і очікувалося, відразу ж після цього вас починають переслідувати нехороші хлопці. Рано чи пізно вони почнуть в вас стріляти, тому краще зробити це самому, до того, як вони додумаються дістати гармати.

Загалом, відбивайтеся від них, знімайте рівні розшуку і везіть машину в гараж Брюсі.

26. Out Of The Closet (Наодинці)

Винагорода: немає.
Секрети: подивіться свій профіль на сайті уважніше і гарненько посмійтеся.
Бос місії: Брюсі Кибуц.
Етап перший.

Роман і Брюсі хочуть влаштувати вам зустріч з веселим хлопцем. Пам'ятайте Лайли Ріваса? Так ось тепер його кузен заборгував грошей Брюсі.

Вони набудували ваш профіль на одному сайті, тому саме час їхати в інтернет-кафе.

Хлопця, з яким ви повинні сконтактувати, кличуть в мережі FrenchTom. Він гей. Заходьте в інтернет і йдіть на love-meet.net. Знайдіть цього хлопця і пошліть йому повідомлення.

Етап другий.

Роман надішле вам SMS, згідно з яким потрібно буде перевірити свою пошту. Через неї ви побачите, що FrenchTom прийняв ваше запрошення і хоче зустрітися. Час і дата побачення зберігатися в телефоні.

Етап третій.

Коли прийде час, телефон нагадає про зустріч. Ідіть на побачення, сідайте з ним і слухайте, що він буде базікати. Можна дослухати його вигадки до кінця, а можна встати. Тоді Френк запитає, що ви робите. Наставте на нього зброю і ...

Далі можете прихлопнуть його.

27. No. 1 (Номер перший)

Винагорода: тепер відкриті вуличні гонки.
Секрети: ні.
Бос місії: Брюсі Кибуц.
Брюсі просить вас брати участь у вуличних гонках. У гаражі у нього стоїть спортивне авто, але він не дасть вам його розбити. Тому їдьте до Race Car. Там ви побачите Comet (Комету). Сідайте в неї і вам буде сказано, як проїхати до старту гонки, приходить в декількох кварталах звідси.

У гонці можна дотримуватися тактики «обережності». Просто тримайтеся на трасі, не лізьте в загальну купу, і тоді вас не спихнуть на узбіччя. Діставшись до фінішу першим, святкуйте перемогу і відвозять Брюсі додому.

28. Escuela Of The Streets (Ескула на вулиці)

Винагорода: $ 1000.
Секрети: Sprunk допоможе відновити здоров'я; є вікно, через яке можна потрапити в маленьке приміщення з аптечкою на стіні, і через нього вийти прямо на склад.
Бос місії: Менні Ескула.
Їдьте на Grand Boulivard, як скаже Менні. Біля парку будуть дилери, але вони поїдуть і вам доведеться переслідувати їх, не показуючи і не видаючи себе, але і не втрачаючи їх з очей.

Після декількох хвилин подорожі «на хвості», ви прибудете на склад. Менні помчить на машині розправлятися з дилерами, а вам доведеться пробиватися самостійно. Головний вхід закритий. У нас є два вибори: відстрелити замок і потрапити на склад таким чином, або зробити все по-розумному. Для останнього варіанту потрібно йти за провулок позаду будівлі і підніматися по сходах. Таким чином ви потрапите на дах.

Беріть там SMG, а потім ідіть до іншого кінця даху і через вікно потрапите на склад. Убийте знаходяться поруч двох хлопців і ховайтеся. Далі постріляйте інших, використовуючи укриття і рухайтеся по складу далі.

Коли всі будуть мертві, виходьте із будинку, стріляючи по замку на двері. Там побачите Менні, що робить ще одне відео.

Місія завершена.

29. Street Sweeper (Вулична мітла)

Винагорода: $ 1100.
Секрети: переслідуваний автомобіль буде потужний і міцний, тому краще взяти для тарану що-небудь хоч і повільно, але таке ж міцне. Так само не забуваєте про те, що колеса в GTA 4 можна прострілювати
Бос місії: Менні Ескула.
Менні обіцяв Френсісу Макрері, що ви очистите вулицю від продавців наркотиками. Беріть машину і їдьте в початок Windmill Street. Коли побачите продавців, можете тиснути їх, або виходити з машини і стріляти.

З гаража виїде автомобіль і спробує сховатися від вас, але це відбудеться лише після того, як ви почнете стріляти. Тому краще всього спочатку покінчити з цим автомобілем, а потім повернутися і добити доларів.

30. Luck Of The Irish (Ірландське щастя)

Винагорода: $ 1500.
Секрети: альтернативно можна після вбивства першого «поганого хлопця» з гвинтівки, взяти SMG і розправитися з рештою більш простим, але не менш ефективним способом.
Бос місії: Елізабет Торрес.
Елізабет Торрес хоче, що б ви простежили за однією справою. Паки дасть вам потрібну інформацію. Він каже, що на даху будівлі є снайперська гвинтівка, через яку ви зможете простежити за обміном і переконатися, що все добре.

Їдьте до будівлі, зазначеного на вашій картці. Піднімайтеся на дах і беріть там гвинтівку і йдіть до точки, звідки вам потрібно буде спостерігати за зустріччю Паки з партнером.

Ваша робота полягає в тому, щоб простежити за «порядністю» угоди. З цієї місії можна дізнатися, що в GTA 4 сидить головний герой цілиться набагато краще, ніж стоїть на весь зріст.

Наблизьте місце дії і стежте. Як тільки почнеться перестрілка, стріляйте ворогам в голову. Але пам'ятайте, що постріл в груди так само вб'є їх. Потрібно прибрати всіх швидко, не розраховуючи на медитацію і гру в «справжнього снайпера». Так само будьте вкрай обережні з одним із супротивників, який битиметься з Паки - потрібно потрапити саме в нього.

Один з хлопців заплигне в фургончик і спробує втекти, але його легко зняти через лобове скло.

31. Blow Your Cover (Взорви своє укриття)

Винагорода: $ 2000 і місії Плейбоя Ікс.
Секрети: ні.
Бос місії: Елізабет Торрес.
Елізабет представляє вам Плейбою Ікс і каже, що він буде супроводжувати вас у цій місії.

Він хоче, щоб ви доставили його в потрібну квартиру. Беремо машину і слідуємо за GPS-підказкою. Не бийте свій автомобіль при поїздці з Плейбоєм.

Досягнувши місця призначення, вам скажуть, що потрібна кімната знаходиться на третьому поверсі. Ідіть з Плейбоєм наверх і дивіться коротку катсцену з дилером.

Незабаром ви дізнаєтеся, що більшість хлопців в будівлі - переодягнені поліцейські. Вбийте їх. Приховайте за перешкодою і усуньте двох в вашій кімнаті. Далі потрібно буде пробиватися по сходах вгору. Двоє хлопців NOOSE буде стріляти в вас зверху, прибери їх якомога швидше.

Після цього ще вище чекатимуть ще двоє NOOSE.

Очищати собі шлях доведеться до самого даху. Там буде двоє поліцейських, плюс ще два або три спритника, які зуміли пробратися на дах через деякий час. На даху є бронежилет, візьміть його - не завадить.

Тепер з даху потрібно спуститися вниз, заробивши при цьому дві зірки розшуку. Коли будете спускатися, включіть вільний режим прицілювання - це допоможе відстрілювати наздоганяючих поліцейських. Спустившись, везіть Плейбоя додому.

Внизу зліва стоїть мотоцикл. Сідайте на нього і виїжджайте на автостраду, йдучи від радіуса розшуку. Після цього можете доставити Плейбоя на будинок. Це довга поїздка, тому будьте акуратними і не угробьте нашого веселого друга - інакше доведеться перегравати місію.

32. The Puerto Rican Connection (Пуерторіканський зв'язок)

Винагорода: $ 1500.
Секрети: ні.
Бос місії: Менні Ескула.
Менні хоче, щоб ви прибрали людей, що прибувають в El Train. Беріть тачку і їдьте в Algonquin Bridge. Як тільки ви опинитеся там, дивіться катсцену. Хлопці, яких ви повинні вбити, їдуть у поїзді і їх потрібно наздогнати. Не відпускайте поїзд занадто далеко, інакше місія буде провалена.

Приблизно через три станції майбутні трупи вийдуть на перон. В принципі, ви можете або обігнати поїзд і почекати їх, або увірватися відразу в січу.

У будь-якому випадку, як тільки хлопці будуть убиті, місія вважається завершеною.

33. Destruction For Beginners (Руйнування для тих, хто починає)

Винагорода: $ 6500.
Секрети: як тільки ви вб'єте другого лідера профспілки, то не йдіть до третього, а обійдіть ліворуч, розібравшись з охороною, пострілом зі снайперської гвинтівки - убийте третього лідера, а прибуває вертоліт з підкріпленням можна підірвати, убивши пілота.
Бос місії: Плейбой Ікс.
Плейбой, дурилка картонна, залишив у центрі міста тачку зі зброєю. Їдьте туди. Потрібно буде прибрати охоронців. Для початку візьміть в оптичний приціл трьох на будівельних кранах.

Слідуйте за Плейбоєм до ліфта і піднімайтеся наверх. Звідти і стріляйте. Якщо хочете позбавитися, то потрапте кому-небудь в ногу і подивіться, скільки разів перекрутився він зробить, перш ніж зустрінеться з землею.

Після спускайтеся вниз. Плейбой хоче, щоб ви вбили лідерів профспілки. Вони, звичайно ж, не будуть чекати вас в гордій самоті.

Група з 6-7 чоловік буде на майданчику. Ще одна на сусідньому майданчику, інша в будівлі.

Ідіть далі, тим самим вб'єте другого лідера. За ним і третій не змусить себе чекати.

Після цього ви зустрінетеся приблизно з 20-ю розсердженими хлопцями, але з ними відносно легко впоратися за допомогою АК-47.

Останній лідер спробує втекти з даху, але ви повинні прибрати його посіпак у вертольоті і потім його самого.

34. Photo Shoot (Фотополювання)

Винагорода: $ 6750.
Секрети: краще використовувати дробовик, так легше буде відбитися від «спортсменів», але найкраще використовувати снайперську гвинтівку і стріляти з далекого укриття - це заощадить боєприпаси і час.
Бос місії: Плейбой Ікс
Плейбой Ікс дасть вам абсолютно новий мобільний телефон з цифровою камерою всередині. Він потрібен для того, щоб ви сфотографували кількох хлопців на баскетбольному майданчику, і серед них можна було б відшукати того, якого треба вбити.

Беріть автомобіль і їдьте до баскетбольним майданчикам. Після навчального ролика йдіть до потрібної майданчику, дістаньте мобільний телефон, змініть масштаб і сфотографуйте трьох хлопців, що стоять посередині майданчика.

Якщо ви були досить близько і сфотографували те, що потрібно, Плейбой зателефонує вам, і накаже вбити хлопця в синьому одязі.

Врахуйте, що після того, як почнете виконувати цю коротку місію, все знаходяться поруч баскетболісти не відмовлять собі в можливості перерахувати ваші ребра. Просто візьміть це на замітку, так як після вбивства потрібного хлопця, місія буде вважатися закінченою.

35. The Snow Storm (Сніговий шторм)

Винагорода: $ 2500.
Секрети: можна не залишати машину біля входу, а бігти до зламаним воріт і стрибати у воду - там вас чекає човен. Для битви з бригадою можна обійти навколо будівлі, піднятися на сходи і зняти їх звідти, стріляючи у вибухають каністри.
Бос місії: Елізабет Торрес.
Елізабет і Джейкоб посварилися, бо Торрес думає, що дилер зірвав її угоду. Вона хоче, щоб ви відправилися в старий госпіталь і забрали її кокаїн. Наркотики десь всередині будівлі, ваша мета - дістатися до них, убивши всіх, хто встане на вашому шляху.

Їдьте до лікарні, убийте хлопців у припаркованого автомобіля та ще кількох на верхньому поверсі. Заходьте до лікарні через вікно - ефект несподіванки рулить.

Потім слід регулювати Bobcat якомога ближче до входу в лікарню, залишивши двері відчиненими. Це допоможе по завершенні місії.

Заходьте всередину. Убийте хлопця праворуч, потім стріляйте в бочку і висадіть хлопця в кінці залу. Далі просувайтеся до наркотиків, несучи смерть. Як тільки ви їх візьмете, зв'яжіться з Джейкобом. Після цього на штурм лікарні підуть поліцейські.

Ваше завдання - залишитися в живих і прибрати зірки розшуку. Беріть бронежилет і йдіть шляхом, яким прийшли. Потрібно встигнути прибрати першу хвилю поліцейських до того, як прибуде підкріплення. Хай допоможе вам автопріцеліваніе.

Після цього біжіть до Bobcat. Виїжджайте і летите з усіх ніг ... вірніше, коліс, до Pay N 'Spray. Важливо, щоб поліцейські не побачили, як ви заїжджаєте в фарбування. На відміну від минулих частин Grand Theft Auto, в GTA 4 такі фокуси більше не проходять.

Як тільки ви остаточно позбудетеся від поліції, Ніко зателефонує Джейкобу і ви з ним зустрінетеся. У катсцене ви дізнаєтеся, що Мішель фактично працювала на уряд і стежила за вами.

36. Have A Heart (Візьміть серце)

Винагорода: $ 3000.
Секрети: їдьте акуратно, так як будь-яке зіткнення призведе до того, що відкриється багажник (в GTA 4 і таке можливо), і якщо не закрити його вчасно, то поліцейські або перехожі побачать трупи.
Бос місії: Елізабет Торрес.
Елізабет малість рехнулась (наркотики-с) і вбила Менні Ескула з оператором. Тепер їй потрібно, щоб ви відвезли убитих в лікарню до шаленого чорношкірому доктору в білому кривавому халаті. Слідуйте за GPS. Передайте тіла.

Місія завершена.

37. Ruff Rider (Козирна поправка)

Винагорода: $ 6000.
Секрети: залиште дівчину в живих.
Бос місії: Дейн Фордж.
Дейн засмучений через те, що дівчина, якій він віддав все, що тільки можна, не просячи нічого натомість, тепер зустрічається з хлопцем. З урахуванням того, що Дейн передав їй усі свої заощадження, то Ніко пропонує допомогти йому повернути їх.

Беріть машину і їдьте до Arcade, що в China Town (Китайський Район). Там ви зустрінете солодку парочку і у вас буде вибір - кого з них убити.

Мабуть, не варто вбивати дівчину, так як надалі вона зможе стати ще одним побічним завданням GTA 4. Тому, убивши хлопця, який кинеться від вас тікати, забирайте гроші і їдьте Cluckin 'Bell, щоб поговорити з Дейном. Віддайте йому готівку і все, місія закінчена.

38. Undress To Kill (Оголена смерть)

Винагорода: $ 6250.
Секрети: ні.
Бос місії: Дейн Фордж.
Дейн прагне повернути все, що він нажив в минулому. Його стриптиз-клуб в Bohan захопили інші гангстери і він хоче, щоб ви допомогли йому повернути клуб.

Їдьте в стрип-клуб. Всередині буде троє менеджерів. Двоє відвідувачів будуть базікати на сходах, і ви дізнаєтеся, що один менеджер знаходиться в кабінеті ліворуч, перераховує гроші. Йдіть туди і убий його. Найефективніший метод, щоб не привертати уваги - забити битою або зарізати ножем.

Ідіть звідти і дізнайтеся, де тепер знаходяться інші менеджери. Один з них в кінця клубу, в приватних кабінках. Другий розмовляє біля стрип-майданчика зі стриптизеркою.

Перед вбивством потрібно буде подбати про завзятих охоронців.

До того часу, як покінчіть з другим менеджером, напевно вже прибуде поліція. Але залишився третій, в приватних кімнатах. Поліцейські увірвуться через чорний вхід, а менеджер спробує сховатися від вас на автомобілі.

Наздоженете його, убийте, місія завершена.

Цілком можливий варіант, коли ви вб'єте першого менеджера, йдіть до приватних кімнатах і зупиніться там. Найкраще взяти Калашников. Зробіть так, щоб за спиною був коридор до приватних кімнатах, а спереду вам був вільно видно менеджер (який розмовляє зі стриптизеркою). Дістаньте автомат і потрапте йому в голову, потім повертайтеся назад якомога швидше і біжіть в коридор. Там пристреліть охоронця і третього менеджера.

39. And Collect (Телефонуй і роби висновки)

Винагорода: $ 1000.
Секрети: вимагач одягнений в жовту куртку з капюшоном, сидить на лавочці біля намету з хот-догами. Так само можливе альтернативне проходження: стріляйте в хлопця з укриття, він упускає фото. Ви скидаєте млявих поліцейських і спокійно забираєте компромат.
Бос місії: Френсіс Макрері.
З вами зв'язується поліцейський Френсіс Макрері. Він каже, що знає, хто вбив Михайла Фаустина (о-ла-ла! Хто б це міг бути?). Хтось шантажує Макрері фотографіями і йому потрібно, щоб ви повернули їх назад.

Їдьте до Union Drive East. Після прибуття дивіться маленьку катсцену. У нас є його номер телефону, тому після набору уважно дивимося, хто відгукнеться на дзвінок. Точно з'ясуйте, що це потрібна людина. Убийте його, візьміть фото. Після цього рівень розшуку підніметься до двох зірок.

Лише скинувши хвіст і віддавши Макрері фото, ви завершите місію.

40. Hostile Negotiations (Ворожі Переговори)

41. Final Interview (Останнє співбесіду)

Винагорода: $ 1000.
Секрети: якщо релігія не дозволяє вам використовувати ніж, то попередньо озбройтеся бронежилетом і великою кількістю боєприпасів. Так само, після вбивства можна просто вистрибнути з вікна, уникнувши тим самим зіткнення з поліцією.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Макрері хоче, щоб ви вкрали у адвоката Тома Голдберга деякі файли. Для цього вам потрібно пройти співбесіду в компанії «Goldberg, Ligner & Shyster».

Після катсцени їдьте в інтернет-кафе. Там заходите на сайт www.goldberglignerandshyster.com і клікайте по посиланню «Submit Resume». Після написання резюме, буде повідомлено, що з вами зв'яжуться в самий найближчий час.

Через хвилину чи дві пролунає дзвінок і повідомлять, що співбесіда буде завтра. Відповідна відмітка з'явиться в телефонному планувальнику. Ніко віддзвонитися Макрері і скаже, що справа вже пішло в хід. Далі потрібно відвідати магазин одягу Персеуса (Perseus) в Algonquin, щоб купити костюм і хороші черевики. І тільки після цього їхати до офісу Голдберга до призначеного часу.

Поговоріть з Карен, що сидить на реєстрації. Вона повідомить Голдберг, що ви прийшли і проводить вас до нього.

Там ви будете сидіти і слухати його базікання, поки не з'явиться повідомлення що адвоката потрібно вбити. Це можна зробити декількома способами. Однак, найефективнішим вважається використання ножа. Швидко переключіться на нього, встаньте і вдарте Тома кілька разів. Таким чином, ви не підійміть шуму, спокійно заберете потрібні файли і підете з будівлі без пригод.

Будь стрілянина, в тому числі з дробовика (так, це ефектно, ніхто не сперечається), викличе цілий потік охоронців на вашу голову плюс пристойний рівень розшуку. На цьому поверсі двері виявляться замкнутими, тому вам доведеться спускатися вниз буквально по трупах. А якщо вам пощастить вибратися з будівлі, то наступним кроком стане видобуток автомобіля і приховування від поліції.

Ось такі перспективи.

У будь-якому випадку, як тільки ви опинитеся зовні, без поліцейського хвоста, вам потрібно їхати до Макрері, щоб віддати йому файли. Тільки після цього місія вважається пройденою.

42. Holland Nights (Голландська ніч)

Винагорода: $ 5000.
Секрети: якщо ви все ж вирішили, що ім'я на букву «К» не для вас, то можна обійтися малими втратами. Візьміть снайперську гвинтівку, через вулицю від потрібного будівлі є підйомний кран. Хедшот допоможе вам.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Наркодилер ховається в East Holland. Макрері знає, що він винен, але для того, щоб зібрати докази, потрібно не менше року. Тому він вимагає, щоб ви прибрали злочинця своїм власним злочинним шляхом.

Беріть автомобіль і слідуйте по GPS в Східну Голландію. Як тільки приїдете, телефонуйте Макрері. Він скаже, що хлопець перебуває на другому поверсі.

Ідіть до сходів на першому поверсі. Хлопці, які стоять біля неї, почнуть стріляти. Позбавтеся від них.

Використовуючи укриття, просувайтеся нагору. Ваша жертва втече на дах, переслідуйте його, не забуваючи відстрілювати від дружків. Це досить легко робити, якщо у вас є АК-47 і автопріцеліваніе.

На другому поверсі зліва на стіні буде аптечка. Візьміть її.

Зрештою, ви доберетеся до даху. Потрібний вам хлопець буде ховатися за залізною контейнером, але коли ви до нього наблизитися, він здасться. І тепер у вас буде вибір - вбити його або залишити в живих.

Стратити не можна, помилувати.

Кларенс (Clarence) мамою слізно клянеться, що перевиховається. Якщо ви повірите, то надалі зустрінете Кларенса як випадкового пішохода і навіть зможете виконати місію від нього.

Стратити, не можна помилувати.

Якщо ви роздратовані або просто не любите всіх хлопців, чиє ім'я починається на «К», то вбийте його. Природно, ніяких місій від нього надалі не буде. Трупи просто не вміють їх давати.

У кожному разі, після прийнятого вами рішення, потрібно буде скинути поліцію з хвоста. Їх вже досить зібралося на першому поверсі. Якщо у вас багато здоров'я, то стрибайте з другого поверху, хапайте поліцейську машину і тікати що є сил.

Якщо ж здоров'я для каскадерство недостатньо (ви не взяли аптечку чи що ?!), доведеться вступити з поліцейськими в сутичку.

Сенс у тому, щоб вийти з будівлі і далі прибрати зірки розшуку. Місія після цього вважається пройденою.

43. Lure (Приманка)

Винагорода: $ 5000.
Секрети: замість того, щоб спускатися вниз по сходах, можна стрибати з даху на дах, це займе менше часу та й набагато веселіше.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Хлопець, якого ви вбили, був босом цілої організації. Природно, що вона після його смерті не розвалилася, а продовжує функціонувати. Макрері хоче, щоб ви вбили нового боса, який відповідає за дії угруповання. Він обіцяє (вони всі щось обіцяють, всі до одного, і все ... знаєте, що вони все роблять? Дурять), що це буде остання місія від нього.

Снайперська гвинтівка лежить в автомобілі, тому їдьте до нього і візьміть її. Як тільки ви опинитеся в автомобілі, вам буде сказано їхати на Denver Avenue. Це в декількох кварталах від вас.

На місці вам потрібно буде дістатися до даху, щоб звідти вбити потрібну людину. Але як тільки ви там розташуйтеся зручніше, виявиться, що вікно хоч і відкрито, нов жертву, як би це сказати ... Не потрапити в неї, загалом.

Є безліч способів змусити його підійти до вікна.

По-перше, можна зателефонувати. Ми вже робили це в GTA 4, пам'ятаєте? Використовуйте оптичний приціл, щоб дізнатися номер 545-555-0122. Дзвоніть.

По-друге, ви можете вистрілити спочатку в супутникову антену на будівлі. Хлопець підійде перевірити телевізор, ось тут-то ви його і ага! Правду кажуть - не ігри вбивають людей, а телебачення.

По-третє, можна просто вистрілити в телевізор і потім підловити в проемном вікні обурилося від такого нахабства темношкірого хлопця.

Як тільки він буде мертвий, місія вважається виконаною.

44. The Holland Play (Подвійна гра)

Винагорода: $ 25.000 якщо вб'єте Дейна. Отримайте майно Плейбоя, можливість мати охоронців, якщо вб'єте Плейбоя Х.
Секрети: можна закидати жертву гранатами.
Бос місії: Плейбой Ікс.
Плейбой хоче, щоб ви вбили Дейна Фордж. Ніко в розгубленості і каже, що подумає про це. Плейбой каже, що почекає і буде на зв'язку. Надалі ви отримаєте запит від Дейна на вбивство Плейбоя. І на це Ніко відповість, що повинен подумати.

Зрештою, Плейбой дзвякне Ніко і запитає в ультимативній формі, що той надумав. Беллік відповість, що прийняв рішення. Тепер справа за вами.

Плейбой Ікс або Дейн? Ця нова особливість GTA 4 - нелінійний сюжет.

Вбити Дейна

Чому так? Тому що Плейбой дає прикольні місії і платить за них великі гроші. Їдьте до будинку Дейна, заходьте всередину і вбивайте його.

Після цього ви зателефонуєте Плейбою і той скаже, що не хоче вбивства Дейна, але буде вже пізно.

Вбити Плейбоя

Їдьте до Плейбою. У катсцене буде протистояння Ніко і Ікса, в якій Беллік каже, що Плейбой є для нього великою проблемою.

Далі Плейбой спробує втекти. Вбийте всіх охоронців на першому поверсі і шукайте його.

Він вибіжить на вулицю, де стоїть Patriot повний гангстерів. Ви можете або спочатку вбити їх, потім Плейбоя, або не звертати на них уваги і стріляти в Плейбоя.

У будь-якому випадку, після того, як ви його вб'єте, Ніко зателефонує Дейн і повідомить, що Плейбой мертвий. Він вибачиться і скаже, що у нього немає грошей на оплату, але є документи на будинок Плейбоя.

До речі, після цього ви отримаєте електронку від Дейна і якщо відповісти на неї, то він буде позначений як «друг».

45. Correct and Incorrect (Правильно і Невірно)

Винагорода: $ 6500.
Секрети: ні.
Бос місії: Урядове Агентство.
Після того, як Мішель каже, що її справжнє ім'я Карен, вона знайомить вас з одним із хлопців Урядового Агентства, в якому вона, власне, і працює. Він хоче, щоб ви дізналися максимум інформації про людину на ім'я Олег Мінков (Oleg Minkov). Він живе на Iroquis, в Hove Beach. Беріть тачку і їдьте туди.

Увійдіть у вітальню кімнату Мінкова, і залезьте в його кишеньковий комп'ютер. Прочитайте всі електронні листи, потім зателефонуйте Агенту. Ніко скаже, що Олег збирається з кимось зустрічатися на складі та Агент накаже вбити його.

Візьміть автомобіль і їдьте до ювелірного складу. Після цього буде катсцени, і Олег спробує втекти. Переслідуйте його по всьому Ліберті Ситі, не відпускаючи від себе. Місія завершена, коли ви вб'єте Мінкова, місія провалена, якщо ви відпустіть його занадто далеко.

46. Portrait Of A Killer (Портрет вбивці)

Винагорода: $ 6750.
Секрети: так як вороги мають звичку збиратися групами, то пара гранат, на шляху сходами нагору, не завадить.
Бос місії: Урядове Агентство.
Урядовий агент просить вас вбити людину, щоб на вас не порушували справу за старим витівок. Як тільки ви опинитеся на вулиці, прийде MMS з фоткою жертви.

Добудьте поліцейський автомобіль і знайдіть цього хлопця через комп'ютер. Після завантаження фото виявиться, що жертву звуть Adam Dimayev і він відноситься до групи людей, що підживлюють терористів фінансами.

Вказуйте на GPS мета і їдьте туди. Там буде багато хлопців, які охороняють Дімаева. Якщо у вас немає снайперської гвинтівки, то ... так, вам доведеться туго, ви вгадали. Тому добудьте її будь-яким способом і перестріляйте якомога більше охоронців.

Після того, як Діма залишиться без підтримки, він здасться. Убийте його будь-яким способом.

47. Dust off (Стерти)

Винагорода: $ 7000.
Секрети: слідувати за вертольотом легко, якщо тільки не потрапляти в постійні аварії. І будьте обережні, коли почнете садити вертоліт на майданчик.
Бос місії: Урядове Агентство.
Урядовий агент хоче, щоб ви простежили за хлопцем, який підтримує тероризм. Коли ви прибудете на місце, то агент подзвонить ще раз і скаже, щоб ви йшли за вертольотом, який буде знімати місто. Коли він сяде, вам потрібно його викрасти.

У вас має бути достатньо швидке і маневрене транспортний засіб, щоб встигнути за вертольотом. Їхати потрібно буде по шосе, так як вертоліт перетинає місто і його прекрасно видно. Він приземлиться біля мосту, що з'єднується Broker і Algonquin, в доці.

Вам потрібно буде вбити двох охоронців на вході, потім людей навколо вертольота і залізти в нього.

Злітайте і прямуйте в аеропорт в Broker. Там його заберуть хлопці в цивільному.

48. Wrong Is Right (Брехлива правда)

Винагорода: $ 7500.
Секрети: ні.
Бос місії: Урядове Агентство.
Після викрадення вертольота, урядовий агент зателефонує вам і скаже, що той готовий. Ви повинні зустрітися з Маленьким Джейкобом.

Прибувши на місце, залазьте у вертоліт. Джейкоб вже там. У катсцене покажуть вертоліт, за яких потрібно дотримуватися.

Летіти потрібно по червоних точкам, позначеним на карті і намагатися вирівнятися з метою на одному рівні. Тоді Джейкоб зможе підбити її з RPG.

Після цього агент скаже, що вони будуть шукати нарівні з Ніко того, хто йому потрібен і повідомлять в разі чого.

49. Latent Discontent (Приховане Невдоволення)

Винагорода: $ 11000.
Секрети: всі цілі, відмічені на карті червоними маркерами, повинні бути вбиті.
Бос місії: Рей.
Алмазний дилер хоче вбити Рея, вам потрібно йому перешкодити. Ідіть і заважайте!

Дилер живе в Majestic Hotel. Добравшись до готелю, дивіться катсцену, потім їдьте на ліфті наверх.

Піднявшись, ви зустрінетеся з хлопцями, які скажуть, що не дуже-то й чекали зустрічі з вами. Убийте того, що знаходиться ближче до вас, і ховайтеся за укриття. Приберіть всіх, хто знаходиться в залі, потім піднімайтеся наверх. Рухайтеся, не забуваючи використовувати тактичні укриття. На кухні буде аптечка на стіні. Піднімайтеся наверх, і убийте дилера в спальні, коли він буде упаковувати свою валізу. Що робити з його дружиною вирішуйте самі.

Після цього біжіть на дах. Там є кілька вороже налаштованих хлопців, але вони не повинні доставити вам великих проблем.

Як тільки всі мертві, ви отримаєте невеликий рівень розшуку та мета - піти з готелю. Зберіть боєприпаси і бронежилет, і по сходах зійдіть на дах рівнем нижче. Там буде ліфт, який допоможе дістатися до землі.

50. Waste without Knots (Відходи без Узлов)

Винагорода: $ 8000.
Секрети: перед цією місією GTA 4 слід запастися бронею і найкраще для бою використовувати SMG.
Бос місії: Паки Макрері.
Паки хоче пограбувати мафіозі за допомогою вас і ще двох своїх друзів. Як завжди в GTA 4 такі думки ніколи не бувають хорошими ...

Беріть автомобіль, в який зможе поміститися чотири людини, і забирайте спільників. Після цього їдьте до закинутого складу на Colony Island, близько автостоянки. Там Паки скаже вам перелізти через паркан.

Там вас зустрінуть приблизно 10 гангстерів. Ховайтеся і відстрілювався від них. Намагайтеся не стріляти у своїх друзів. Як тільки територія очищена, заходите в будівлю. Якщо у вас мало здоров'я, то аптечка біля входу.

Всередині буде сім-вісім чоловік, від яких так само потрібно позбутися. Рухайтеся до другого поверху, де потрібно буде взяти гроші. В принципі, ця частина сорок восьмий місії GTA IV не дуже складна. Як тільки ви заберете гроші, спускайтеся назад.

Там на вас нападають італійці. Ваша мета - забратися скоріше разом з Паки і грошима з цієї пастки. Його всіх, хто зустрічається на вашому шляху, але не намагайтеся знищити всіх інших, так як їх занадто багато, а здоров'я у вас занадто мало. Біжіть до доку позаду складу. Там сідайте в човен і відвозять Паки в безпечне місце.

51. Take out Bank (Виносимо Банк)

52. Not according to judge (Не за словами судять) 

Винагорода: $ 9000.
Секрети: мафіозі неймовірно прицільно стріляють, тому будьте обережні.
Бос місії: Джеррі Макрері.
Джеррі хоче, щоб ви замінували автомобіль і усунули з його допомогою Тоні Блека. Все потрібно влаштувати так, що б Анчелотті був упевнений в тому, що це влаштували албанці.

Беріть машину і бомбу на Inchon Avenue. Як тільки вона буде встановлена, Ніко зв'яжеться з Джері. Анчелотті і албанці зустрічаються в Little Italy. А автомобіль Тоні припаркований в провулку, поруч з Feldspar Street. Потрібно встановити бомбу і приєднатися назад до решти членів команди.

Знайшовши автомобіль Тоні, поставте бомбу з заднього боку. Потім од'їдяться на протилежний бік вулиці і чекайте, вам потрібно бути у Анчелотті на хвості. Потрібно діяти таким чином, щоб вони вас не помітили. Будьте позаду них, на досить великій відстані, але одночасно з цим не пропустіть їх з очей.

Через кілька хвилин, вони приїдуть в свою штаб-квартиру. Ви повинні вийти з машини, підійти до місця, зазначеного на GPS, і подзвонити Джері. БАМ!

Після вибуху, потрібно буде вбити залишилися в живих італійців. Добре, якщо є снайперська гвинтівка. Або ж, користуйтеся стандартним методом: сховався - вистрілив - пробіг - сховався.

Як тільки вони всі мертві, на вас повісять дві зірки розшуку. Позбавтеся від них і ця марудна місія GTA 4 завершена.

53. I Need Your Clothes, Your Boots, And Your Motorcycle (Мені потрібні твоя одяг, черевики і мотоцикл)

Винагорода: $ 9250.
Секрети: під час гонки БУДУТЬ проміжки, коли Френкі уповільнює свій хід. Якщо він занадто далеко від вас - побережіть патрони! Використовуйте ручне гальмо для проходження поворотів на швидкості.
Бос місії: Джеррі Макрері.
У цій місії GTA 4 (до речі, якщо хто пам'ятає, то назва місії має прямий натяк на культовий фільм «Термінатор»), Джеррі хоче, щоб ви виконали якусь работенку для Пегоріно. Для цього потрібно переодягнутися в албанця. На щастя для вас, у хлопців є мертвий албанець в холодильнику і (о, диво!) Розмір його одягу збігається з розмірами Ніко.

Після катсцени ідіть і сідайте на байк. Слідуючи вказівками GPS, їдьте в потрібний пункт призначення. Після ще однієї катсцени, Френкі намагатиметься втекти на мотоциклі, тому потрібно переслідувати його і зупинити.

Під час погоні буде кілька моментів, під час яких ви досить близько наблизитесь до Френкі і зможете прицільно вистрілити по ньому.

Як тільки він мертвий, ця коротка місія GTA 4 завершена.

54. A Long Way To Fall (Довга дорога гріхопадіння)

Винагорода: $ 7000.
Секрети: щоб підбити вертоліт, цільтеся на випередження, за курсом руху.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік хоче, щоб ви попрацювали морським капітаном. Він має зустрітися з корейцем по імені Кім, щоб той передав йому контрабанду та підроблені долари.

Беріть човен і виходите на воду. Після короткої катсцени ви повинні будете слідувати за човном Кіма. Але благословенне подорож триватиме недовго - незабаром з'явиться третя човен і спробує напасти на корейця.

Далі - більше.

Намагайтеся триматися ближче до агресорам і потрапити людині, керуючому човном, точно в голову. Деррік буде підтримувати ваш вогонь, але вам краще не підтримувати його. Набагато легше залишити човен без водія, ніж підірвати її, витративши безліч куль.

Потім Деррік скаже вам, що на лінії горизонту з'явився вертоліт. У задній частині човна лежить ракетниця - візьміть її і знищіть вертоліт, щоб він вам не заважав. Якщо залишилися ще боєприпаси, що не баріться, використовуйте ракетницю проти човнів. Головне в темряві не потрапити в Кіма.

Як тільки всі противники будуть прибрані, повертайтеся на водійське місце і слідуйте за Кімом до доків. Далі коротка катсцени і все, ця місія Grand Theft Auto 4 завершена.

55. Taking In the Trash (Ловля сміття)

Винагорода: $ 9000.
Секрети: після цієї місії в ваших квартирах з'явиться одяг LSD.
Бос місії: Рей.
Рей хоче, щоб ви дещо зібрали для нього.

Обійдіть кут і йдіть до Trashmaster (Сміттєвоз в GTA 4 присутня як клас службових машин, але не несе ніяких функцій, крім створення атмосфери великого мегаполісу). Спостерігайте коротку катсцену, в якій ви познайомитеся з друзями Рея - Tuna Fish, Johnny Spaz і Luca. Після цього вони скажуть вам вести сміттєвоз в китайське місто.

Два хлопця ззаду візьмуть пакети. Їм потрібно, щоб ви відкрили контейнер сміттєвоза. Після цього їдьте до наступної мети.

Як тільки хлопці покладуть пакети і застрибнути на борт, вас почне переслідувати автомобіль. Їдьте до мети, зазначеної на карті якомога швидше. Сміттєвоз не надто маневрений, тому доведеться важко. Прагніть до того, щоб пошкоджень було якомога менше.

Прибувши, дивіться катсцену.

56. Meltdown (Провал)

Винагорода: $ 9500.
Секрети: ні.
Бос місії: Рей.
У попередній місії GTA IV ви не забрали потрібні Рею речі. Тому потрібно буде знову їхати до Castle Garden City.

Беріть тачку і їдьте туди по GPS. Після катсцени Лука спробує втекти, а так як він може наплести Рею, що це ви вкрали у нього алмази, слід Луку прибити. У GTA 4 з цим все просто, ага.

Переслідуйте його і стріляйте по автомобілю, але не висаджуйте його. Інакше, якщо Лука помре, всі алмази будуть втрачені. Постарайтеся прибрати хлопця, який висунувся з вікна і стріляє в вас. Після цього буде легше переслідувати автомобіль.

Зрештою станеться сутичка в Middle Park. Убийте трьох супротивників, в цей час Лука сховається в туалеті. Стріляйте по кабінок, поки не знайдете і не вб'єте його самого.

Ніко зателефонує Рею і скаже, що знищив бригаду, а алмази у нього. Потім призначить зустріч на мосту. Пройдіть через парк і віддайте коштовності Рею.

Місія завершена.

57. Museum Piece (Музей вщент)

Винагорода: $ 9500.
Секрети: у цій місії GTA 4 не можна поспішати. Просто методично прокладайте шлях до виходу, збирайте зброю, патрони, ховайтеся за укриттями. В кінці можна скористатися найближчим Pay N 'Spray, щоб позбутися від поліції.
Бос місії: Рей.
Ніко говорить Рею, що втомився виконувати тупі завдання, що б підняти того з лайна. Він хоче, щоб Рей допоміг йому знайти одну людину на ім'я Флоріан Кравік (Florian Cravic). На це Рей відповідає, що згоден допомогти, але перед цим потрібно відправитися в Libertonian Museum і продати там алмази.

Вам треба зустрітися з хлопцем на ім'я Джонні (Johnny).

Беріть автомобіль і везіть вашу дупу до музею. Зустріньтеся з Джонні, це виявиться байкер з однієї минулих місій GTA 4, а за сумісництвом - головний герой першого епізоду Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned. Після катсцени, в якій покупку перерве бандит, вам потрібно буде покинути будівлю музею. Служба безпеки буде намагатися прибрати вас. Але на щастя всередині є безліч укриттів, за якими можна з легкістю ховатися.

Рухайтеся по балкону верхнього поверху, вбиваючи противників. На стіні буде висіти аптечка.

На одному з повалених ворогів (на сходах) буде Desert Eagle - можете взяти його. Вже практично на виході буде ще одна аптечка. Напевно, вона вам знадобиться.

Як тільки вам вдасться шанс сісти в авто - зробіть це і що є сили тисніть на газ, щоб забратися з цього пекла. Скиньте хвіст і все, місія закінчена.

58. No Way On The Subway (В підземці немає дороги) 

Винагорода: $ 9500.
Секрети: не проґавте раптовий лівий поворот, який зроблять байкери в підземці. Перед цією місією GTA 4 запасіться боєприпасами. Не бійтеся використовувати ручник - він допомагає проходити повороти.
Бос місії: Рей.
Рей хоче, щоб ви вгамували дещо яких мотоциклістів. На ділі ж це означає, що їх потрібно грохнути.

Беріть тачку і їдьте на місце, де бовтаються байкери. Після катсцени ви повинні застрибнути в мотоцикл і переслідувати своїх жертв. У кінцевому рахунку вони заїдуть в підземку. Якщо ви хочете поберегти свої патрони, то даремно, в такому випадку їх буде дуже важко вбити.

Пам'ятайте, що до підземки прибрати їх не вдасться, всередині остерігайтеся тих, що ходять за розкладом поїздів, а ось по виїзду з метро можна дуже навіть добре вбити мотоциклістів. Все в ваших руках.

Дякуємо за допомогу у складанні: Gitara2.

59. Late Checkout (Остання угода)

Винагорода: $ 11000.
Секрети: всі цілі, відмічені на карті червоними маркерами, повинні бути вбиті.
Бос місії: Рей.
Алмазний дилер хоче вбити Рея, вам потрібно йому перешкодити. Ідіть і заважайте!

Дилер живе в Majestic Hotel. Добравшись до готелю, дивіться катсцену, потім їдьте на ліфті наверх.

Піднявшись, ви зустрінетеся з хлопцями, які скажуть, що не дуже-то й чекали зустрічі з вами. Убийте того, що знаходиться ближче до вас, і ховайтеся за укриття. Приберіть всіх, хто знаходиться в залі, потім піднімайтеся наверх. Рухайтеся, не забуваючи використовувати тактичні укриття. На кухні буде аптечка на стіні. Піднімайтеся наверх, і убийте дилера в спальні, коли він буде упаковувати свою валізу. Що робити з його дружиною вирішуйте самі.

Після цього біжіть на дах. Там є кілька вороже налаштованих хлопців, але вони не повинні доставити вам великих проблем.

Як тільки всі мертві, ви отримаєте невеликий рівень розшуку та мета - піти з готелю. Зберіть боєприпаси і бронежилет, і по сходах зійдіть на дах рівнем нижче. Там буде ліфт, який допоможе дістатися до землі.

60. Weekend At Florian's (Вихідні з Флоріаном)

Винагорода: немає.
Секрети: будинок Флоріана знаходиться на схід від Middle Park.
Бос місії: Рей.
Рей зв'язується з вами й каже, що знайшов Флоріана Кравіка. Вам потрібно зустрітися з Телбот Даніельс (Talbot Daniels), щоб той відвів вас до Кравіку.

Тоді Ніко зателефонує Роману і скаже, що потребує його допомоги. Беріть автомобіль і їдьте до квартири брата. Беріть його з собою і тепер їдьте до Телбота.

Після розмови той погодиться показати вам де живе Кравік. У машині він буде фактично розповідати вам куди потрібно їхати, де повертати і т.д. Тому УВАЖНО слухайте його.

У кінцевому рахунку, ви знайдете квартиру і дізнаєтеся, що хлопець, який пов'язаний з Ніко армійської дружбою, має інше ім'я - Дарко Бревік.

Ніко попросить Романа залишити їх наодинці.


61. Smackdown (Провчити як слід)

Винагорода: $ 6500.
Секрети: після проходження ви отримаєте SMS від Рея, в якому повідомляється про вашій новій квартирі в Alderney.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік Макрері хоче, щоб ви вбили хлопця, який загрожує його сім'ї. Ім'я йому - Bucky Sligo.

Роздобудьте поліцейський автомобіль (в GTA 4 це робиться двома способами - дзвінок по 911 або тупий захоплення випадкової поліцейської машини на вулиці) і введіть в комп'ютер ім'я жертви. Ви дізнаєтеся, що хлопець зависає в Burger Shot. Відзначте це місце на своїй карті і їдьте по шляху, прокладеному системою GPS.

Але ось у чому заковика - Деррік хоче, щоб крім Сліджо ви так само прибрали всіх членів його угруповання. Тому, якщо той буде в Бургер-шоті один, то його потрібно буде сполохати і простежити до місця дислокації всієї банди.

Хлопець дійсно виявиться один. Тому врубать сирени, і коли він помчить до своїх дружкам, сідайте йому на хвіст.

Як тільки він забіжить в будинок, зупиняйте машину і, використовуючи її як укриття, валіть хлопця що стоїть біля входу. Заходьте до хати і убийте двох або трьох бійців на першому поверсі. Потім точно так же розберіться з тими, хто нагорі. Дробовик вам в руки!

Після цього, з гордістю отримавши дві зірки розшуку, скоріше забирайтеся з дому, скидайте поліцейське переслідування і все - місія завершена!

62. Babysitting (Приходить нянька)

Винагорода: $ 7000.
Секрети: щоб підбити вертоліт, цільтеся на випередження, за курсом руху.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік хоче, щоб ви попрацювали морським капітаном. Він має зустрітися з корейцем по імені Кім, щоб той передав йому контрабанду та підроблені долари.

Беріть човен і виходите на воду. Після короткої катсцени ви повинні будете слідувати за човном Кіма. Але благословенне подорож триватиме недовго - незабаром з'явиться третя човен і спробує напасти на корейця.

Далі - більше.

Намагайтеся триматися ближче до агресорам і потрапити людині, керуючому човном, точно в голову. Деррік буде підтримувати ваш вогонь, але вам краще не підтримувати його. Набагато легше залишити човен без водія, ніж підірвати її, витративши безліч куль.

Потім Деррік скаже вам, що на лінії горизонту з'явився вертоліт. У задній частині човна лежить ракетниця - візьміть її і знищіть вертоліт, щоб він вам не заважав. Якщо залишилися ще боєприпаси, що не баріться, використовуйте ракетницю проти човнів. Головне в темряві не потрапити в Кіма.

Як тільки всі противники будуть прибрані, повертайтеся на водійське місце і слідуйте за Кімом до доків. Далі коротка катсцени і все, ця місія Grand Theft Auto 4 завершена.

63. Tunnel Of Death (Тунель смерті) 

Винагорода: $ 7500.
Секрети: ви у разі не врятуєте О'Мейллі життя, навіть якщо втечете звідти. Ніяким.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік хоче, щоб ви вбили його старого товариша по чарці на ім'я Aiden O'Malley.

Незабаром після цього вам зателефонує Паки і скаже, що О'Мейллі знаходиться в під ковпаком і у нього більше поліцейської охорони, ніж у самого мера Ліберті Ситі. «Вротмненоги!», Так напевно думає Ніко, але не сходить з розпочатої справи.

Паки залишив вам вантажівка у Applewhite, Alderney City. Конвой з О'Мейллі повинен пройти через Booth tunnel, тому Паки хоче, щоб ви заблокували тунель з одного боку. Як тільки колона в'їде всередину, Пакі заблокує їх з іншого.

Пізніше Ніко скаже, що не буде вбивати О'Мейллі, так як першим, кого візьмуть за підозрюваного, стане Деррік. Він хоче підлаштувати все як тюремний втечу.

Як тільки ви заблокуєте тунель, почнеться бій. В принципі, можна практично не втратити здоров'я, якщо використовувати вантажівка як укриття і стріляти з штурмової гвинтівки або АК-47. Як тільки всі будуть мертві, сідайте в фургон з О'Мейллі і їдьте через тунель, потім виривайтеся назовні і забирайтеся від поліцейських.

Ніко запропонує позбутися вантажівки, так як той привертає дуже багато уваги, і ви підете в тихе містечко. А звідти, за наказом Паки, в інше, під назвою Leftwood.

Після короткої розмови з О'Мейллі, вам, на жаль, доведеться його вбити. Незалежно від того, чого вам хочеться.

64. Blood Brothers (Брати по крові)

Винагорода: нижче вибір нагороди.
Секрети: дійте від серця, жодних наслідків у майбутньому від цього не буде, крім вищезазначених бонусів.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Френсіс Макрері робить замовлення на вбивство свого брата Дерріка, так як той хоче розповісти всю правду журналістам про Френсіса. Заплутано?

Беріть тачку і їдьте до парку близько Lancet. Як тільки ви сядете в тачку, вам подзвонить Деррік і скаже, що у нього є підозри про Френсіса. Мовляв, той хоче його вбити і все таке. Зовсім з глузду з'їхав, ірландець. І він попросить Ніко вбити свого брата, Френсіса. Заплутано?

Коли прибудете на місце, подзвонить Френсіс і скаже, що Ніко може піднятися на ліфті для мийника вікон і там зайняти позицію, щоб убити Дерріка. Ніко скаже, що сам знає, що йому робити.

Добравшись до даху на підйомному ліфті, дивіться катсцену і вирішуйте, кого вам убити.

Якщо ви вб'єте Френсіса Макрері.

Убивши носія вусів і кепки, ви отримаєте спасибі від Дерріка і право на похорон Френсіса.

Якщо ви вб'єте Дерріка Макрері.

Убивши бунтівного брата, ви отримаєте 10 000 $ від Френсіса, а так само можливість використовувати його допомогу для зняття кількох зірок розшуку (до речі, це вміє робити і подружка Ніко - Кікі). У похоронній місії оплакувати будуть, відповідно, Дерріка.

Як би ви не вирішили, але щось треба робити. Після вбивства злізайте з даху за допомогою того ж ліфта і скидайте поліцейських з хвоста.

65. Undertaker (Власник похоронного бюро)

Винагорода: немає.
Секрети: мабуть, це єдина місія, де можна добути рідкісний для GTA 4 катафалк. Для цього, після завершення сцени наздоженете водія, який буде відганяти катафалк кудись, і або постріляйте, тим самим сполохавши його; або просто викиньте з автомобіля.
Бос місії: Паки Макрері.
Вам потрібно бути присутнім на похоронах когось із Макрері, незалежно від того, кого саме ви вбили. Для цього на прохання Паки потрібно купити хороший костюм Perseus і хороші ж туфлі.

Далі буде катсцени в церкві, за нею піде напад албанців. Сідайте на вході в церкву, і стріляйте по знову прибувають противникам. Використовуйте укриття і відстрілюватися, поки всі, хто на вашій стороні, що не втечуть з місця подій. Тоді Паки скаже вам, щоб ви сіли в катафалк і відвезли тіло брата на кладовищі.

Їдьте за вказівкою GPS. Трохи пізніше на вас знову нападуть албанці. Продовжуйте рухатися, але намагайтеся бути обережними, щоб не упустити труну. Весь сенс у тому, щоб їхати швидко, але акуратно. Якщо буде багато пошкоджень, то лакований ящик з тілом просто вилетить з машини.

Досягнувши кладовища в цілості й неушкодженості, дивіться катсцену і, власне, все. Місія завершена.

66. Hating The Haters (Ненависть від ненависника)

Винагорода: $ 6000.
Секрети: якщо ви не візьмете таксі за моєю порадою, а повезете Берні на мотоциклі, то він з радістю продемонструє вам свій рожевий гламурний шолом ...
Бос місії: Берні.
Берні стурбований, тому що йому загрожує один хлопець. Він просить Ніко розібратися в ситуації і той обіцяє допомогти, але ... але він буде використовувати Берні як приманку, щоб без компромісів покінчити з агресором.

Беріть тачку і везіть Берні в Middle Park. Після цього він повинен бігти в повній самоті. Стривайте на місці три секунди і слідуйте за ним, щоб не викликати підозри і виглядати звичайним «любителем бігу від інфаркту до міокарда».

Після того, як він забіжить в тунель, на виході його чекатиме хлопець з битою, який ненавидить гомосексуалістів (Берні - один з них, сподіваюся, ви знаєте це і бачили картини на стінах його квартири).

Він спробує втекти - слідуйте за ним, можете пару раз вистрілити. Добігши до скутерів, сідайте на один з них і продовжуйте погоню. Убивши ненависника, ви отримаєте зірки розшуку та доручення: підібрати Берні. Але для початку все-таки потрібно зняти з себе всі підозри перед поліцією GTA IV (скільки разів ми вже проробляли таке?).

Після можете спокійно і без поспіху взяти Берні. Він попросить вас довезти його до будинку. В принципі, якщо немає бажання на довгу поїздку, візьміть таксі і зробіть все швидко.

67. Union Drive (Спільна поїздка)

Винагорода: $ 6250.
Секрети: можна роздобути чорний Super GT негідників після їх вбивства. Для цього увійдіть в свій автомобіль, де сидить Берні, і вийдете назад. Він піде за вами. Сідайте в Super GT і вуаля!
Бос місії: Берні.
Берні шантажують. Він хоче знайти негідників і надавати їм по ... по дупі, так! Берні любить цю справу.

Беріть хорошу тачку (наш нетрадиційний друг попросить шикарну, що не суперечте йому, у вас під боком стоїть Turismo) і їдьте до Walnut Way, що в Northwood, на побачення з вимагачами. Прибувши, дивіться катсцену. Два хлопця скажуть вам, що Дмитро Раскалов не любить повторювати двічі. Вони спробують втекти від вас, потрібно їх зупинити.

Слідуйте за ними. Не витрачайте кулі - наповнити повітря важким свинцем можна буде лише тоді, коли хлопці зупиняться і виберуться з машини.

Убивши їх, відривайтеся від поліцейських і везіть Берні додому.

68. Buoys Ahoy (Небезпека на палубі) 

Винагорода: $ 6500.
Секрети: ведіть човен при переслідуванні прямо. Всі виверти хлопців Дмитра покликані лише для того, щоб збити вас зі шляху. Кінець у них один.
Бос місії: Берні.
Загалом ... Берні хоче, щоб ви супроводили його в якоїсь поїздці на човні.

Плисти потрібно до Firefly Island. Після катсцени з'являться хлопці Дмитра і ліниво постріляють в вас. У відповідь потрібно переслідувати їх, не витрачаючи боєприпасів. Взагалі, в GTA 4 це норма - якщо вам кажуть гнатися за кимось, то в більшості випадків потрібно переслідувати жертву до тієї пори, поки вона не зупиниться в якому-небудь мальовничому місці і, матюкаючись, що не попрощається з життям.

Так і тут. Пливіть за ними, поки вони не пристануть до берега (головне, щоб не приставав Берні) і не побіжать. Робіть теж саме, беріть їх на мушку і вбивайте. Один на дерев'яному пірсі, два інших за пагорбом.

Повертайтеся до Берні.

69. I'll Take Her (Я візьму її)

Винагорода: $ 9500.
Секрети: через деякий час подзвонить Паки і скаже, що старий не вірить у викрадення дочки. Потрібно сфоткати її і послати зображення Паки.
Бос місії: Джері.
Після того, як ви відвідаєте Джеррі в тюрмі, вам подзвонить Паки і скаже, що потрібно доглянути собі рожевий Feltzer на сайті Auto Eroticar. Вам належить викрасти дочка старого Grace.

Ідіть в інтернет-кафе TW @ і там прямо прямуйте на сайт Auto Eroticar. На ньому клікайте по «View Cars» і шукайте там рожевий Feltzer (Pink Feltzer). Знайшовши, ви отримаєте телефон дівчини, по якому можна призначити зустріч і «подивитися» автомобіль. Дзвонити потрібно в проміжку з 08:00 AM до 21:00 PM.

Gracie запросить вас до свого будинку. Прибувши, поговоріть з нею, вона скаже, що у Ніко сексуальний акцент. Сідайте в автомобіль і їдьте як би на випробувальну поїздку до Південного узбережжя. Після Ніко скаже дівчині, що він викрав її, і вам потрібно буде відвезти її в позначене місце.

Вона буде намагатися вивернути кермо, щоб ви втратили керування. Всякий раз, коли будуть виникати подібні наміри, тисніть на гальма. Вона також може покликати поліцейських, так що будьте уважні. Якщо їй це вдасться, доведеться тікати від копів, тримаючи в розумі ще й те, що дівчина може смикнути кермо.

Терпіть. У кінцевому рахунку, Ніко вирубає її і зможе спокійно доїхати додому.

70. Ransom (Викуп)

71. She's A Keeper (Вона зберігач)

Винагорода: $ 9750.
Секрети: хлопці Анцелотті залишать вас відразу ж після першого повороту після моста в Algonquin.
Бос місії: Джері.
Джеррі каже, що старий друг вашої дівчинки з «I'll Take Her», об'явився в місті, і хоче повернути її назад. Зараз вона в Algonquin.

Беріть тачку і їдьте до зазначеного на карті дому. Буде показана коротка катсцени, в якій Грейсі кинуть в багажник. Далі вам потрібно відвезти її до Паки. Хлопці Ацелотті будуть переслідувати вас, і стріляти в Ніко, потрібно бути акуратними. Занадто великі пошкодження вашого автомобіля вб'ють Грейсі.

Досягнете провулка поруч з Pay N 'Spray. Далі в гру вступить Паки.

72. Diamonds are a Girl's Best Friend (Діаманти кращі друзі дівчини) 

Винагорода: відлетіло ...
Секрети: ви зіткнетеся, принаймні, з 30-ю ворогами, тому перед місією підучити основи використання укриттів в перестрілки, а ще запасіться здоров'ям і бронею. Після місії буде дзвінок від Дмитра і ще від Джиммі Пегоріно, який попросить вас зустріти його.
Бос місії: Джері.
Джеррі говорить вам, що один вашої дівчинки був не єдиною проблемою. На виході з в'язниці з'являється Паки і повідомляє, що незабаром Грейсі можна буде обміняти на велику сумку з алмазами.

Беріть машину і їдьте до місця на карті, в Northwood. Прибувши туди, сідайте в автомобіль. Обмін повинен відбутися на заводі, що знаходиться на острові Charge Island.

Після катсцени пан Болгарин покаже алмази. А потім його хлопці відкриють вогонь по Паки і Ніко. Сховайтеся за автомобілем і убийте всіх супротивників по черзі. Нічого хитрого.

Ті хлопці, що знаходяться зліва, можуть бути підірвані за допомогою бочок з бензином. Слідуйте за Паки по проходу, убийте ще двох камікадзе, які вирішили на вас напасти. Сховайтеся за металевими контейнерами. Як тільки всі будуть мертві, Пакі піде наліво, вам потрібно йти направо.

Під'їдуть три автомобілі. Убийте людей, що знаходяться в них. Як тільки всі мертві, знову слідуйте за Паки.

Піднімайтеся вище. Коли досягнете кінця мосту, хлопець з алмазами опиниться в пастці. Він може або віддати їх, і залишитися в живих, або викинути і померти. Він вибирає друге - кинути сумку в кузов їде внизу вантажівки.

Після катсцени убийте двох хлопців позаду труб. Якщо це зробить Паки, то ніяких зірок розшуку. Якщо Ніко - то вони будуть.

Далі вам потрібно відвезти Паки додому до мами. Спускайтеся вниз, позбудьтеся від поліцейських, якщо вони є там (а вони є).

Без різниці, з яким рівнем розшуку ви довезете Паки до будинку. Це не має значення.

73. Truck Hustle (Наздогнати вантажівка)

Винагорода: $ 11000.
Секрети: якщо ви все-таки не можете наздогнати вантажівку, перед місією поставте автомобіль в провулку, де буде проходити його шлях. Після успішного завершення місії вам відкриється телефонний автомат в Alderney з Assassination Missions (Місії Вбивства); на карті буде видно як значок прицілу снайперської гвинтівки. Другим подарунком від Філа стануть місії для Джиммі Пегоріно.
Бос місії: Філ Белл.
Філ хоче, щоб ви вкрали вантажівку з наркотиками у тріад.

Як тільки ви прибудете на місце, покажуть катсцену з вантажівкою, який треба викрасти. Навколо нього знаходиться безліч вороже налаштованих типів. Використовуйте укриття і приберіть їх малою кров'ю. Можна порадити Uzi для ближнього бою і АК-47 або M4 для далекого. Перед цією місією GTA 4 потрібно запастися боєприпасами.

Після того, як всі будуть вбиті, вантажівка спробує сховатися від вас. Йому навіть вдасться зробити це, хоч обстріляли водієві вантажівки в голову. Справа не в цьому. Вам потрібно просто бігти за ним, поки ви не досягнете маркера (для цього достатньо близько наблизитися до фургона). Після цього включиться катсцени, в якій Ніко намагатиметься втриматися на вантажівці.

Як тільки він зачепитися, потрібно швидко багато разів тиснути на кнопку бігу, щоб піднятися на дах. Повзіть до кабіни за допомогою аналогового стіки, в поворотах тримаючи рівновагу. А досягнувши водія, Ніко сам вб'є його.

Зателефонуйте Філу. Той скаже, що вантажівка - подарунок для його племінника, і його потрібно відвезти йому. Як тільки ви прибудете на місце, місія завершена.

74. Pegorino's Pride (Гордість Пегоріно)

Винагорода: $ 10500.
Секрети: на нижньому поверсі складу є M4 Carbine. Всього ворогів буде приблизно 20, так що в стилі командос з рушницею напереваги проходити цю місію GTA 4 не рекомендується.
Джиммі Пегоріно говорить вам, що потрібно попрацювати його охороною, поки він буде переговорювати з іншої впливової сім'єю.

Сідайте в автомобіль Пегоріно і чекайте, поки туди не заберуться інші. Потім їдьте до закинутого очисному заводу. Після катсцени, Ніко зі снайперською гвинтівкою повинен піднятися на точку огляду і зайняти позицію для спостереження. Ви повинні спостерігати за переговорами і відкрити вогонь, якщо виникне якась неприємна ситуація.

Заходьте на склад (вхідні двері поруч з автомобілем) і піднімайтеся наверх. Слідкуйте за зустріччю, потім стріляйте по «поганим» хлопцям, спускайтеся вниз і рятуйте Пегоріно.

Вас зустрінуть три або чотири супротивника. Сховайтеся за автомобілем і застрельте їх з укриття. Рухайтеся далі, по шляху відстрілюючись від мафіозі. Потрібно бути швидким, так як Пегоріно не так сильний, що б витримувати напад без Ніко довгий час.

Досягнувши Джиммі, дивіться маленьку катсцену, в якій від вас спробують втекти на автомобілі. Не стріляйте, а сідайте на хвіст. Коли хлопці зупиняться, убийте їх, візьміть їх машину і повертайтеся назад до Пегоріно.

Після везіть його додому.

75. Payback (Розплата)

Винагорода: скільки зберете з трупів.
Секрети: зупиніть свій автомобіль трохи далі Auto Eroticar. Це, по-перше, допоможе використовувати його як укриття. По-друге, легше буде сховатися від поліцейських.
Бос місії: Джиммі Пегоріно
Джиммі каже, що є проблема з Pavanos. Стало бути, потрібно розібратися.

Беріть тачку і їдьте на місце. Після катсцени Pavanos спробують втекти від вас. Потрібно сісти на хвіст і просто переслідувати їх, не витрачаючи патрони. У Auto Eroticar зупиняйте автомобіль і, використовуючи його як укриття, розстрілюйте машини Pavanos. Добре, якщо у вас є ракетниця або парочка гранат.

Перед місією Джиммі сказав вам, що будь-які гроші Pavanos - ваші, тому не забудьте «пробігтися по трупах» і підняти на цій справі багато тисяч доларів.

Після того, як нікого не залишиться в живих, втратьте зірки розшуку.

76. Catch The Wave (Дари моря). 

Винагорода: $ 7500.
Секрети: поповніть свій боєзапас і броню перед цією місією.
Бос місії: Філ Белл.
Філ каже, що є вантажівка, яка чекає вас на Catskill Avenue. Беріть тачку і рухайте туди.

Прибувши, сідайте у вантажівку і везіть його до місця, зазначеного на карті. Там виявиться, що російські хлопці не довіряють вам і взагалі бояться, тому виходьте з автомобіля і, використовуючи його як прикриття, доведіть їм хто тут, в Ліберті Ситі, господар.

Стріляйте, поки Філ (ну не ідіот чи) не кинеться в гущу супротивників. Тепер потрібно поквапитися, щоб його не вбили. Як тільки ви всередині, використовуйте автоцель і гвинтівку потужніший. Насамперед, потрібно вбити тих, хто зверху. Зайдіть ззаду і убийте хлопців у доках. Потім ідіть до лівого пірсу, там є бронежилет. Сідайте в човен і забирайтеся звідти.

Після того як проїдете міст, вас будуть переслідувати два човни. Потрібно відбитися. Як тільки ви досягнете жовтого маркера місії - все, кінець, закінчено.

77. Trespass (Посягання)

Винагорода: $ 10500.
Секрети: ні.
Бос місії: Філ Белл.
Філ поспішає і вимагає, щоб ви відвезли його на стару фабрику Sprunk, на Argus Street.

Є два способи пройти цю місію, зі слів Філа. Або увійти через головні двері і розстріляти всіх до бісової матері. Або зайти з тилу і розстріляти всіх до бісової матері. Матір у вигляді зброї додається.

Вибір не дуже який, але краще йти на справу через підвал. Проникніть туди через хід поряд з генератором позаду будівлі.

Пройдіть через пролом у стіні і убийте двох або трьох хлопців, потім піднімайтеся по сходах. Там будуть ще двоє і один хлопець далі в кімнаті. Далі пам'ятайте, що автопріцеліваніе врятує вам життя. Після того як ви підніметеся на наступний поверх, Chubby Charlie спробує втекти. Його не можна вбити поки що, але потрібно прибрати його захисників.

Повільно рухайтеся, вибиваючи супротивників одного за іншим, поки не досягнете кімнати з вікнами. Там Чарлі вискочить на дах. Убийте спочатку хлопців в кімнаті, потім виходьте на дах. Там буде аптечка і нові вороги.

Чарлі перетне дах і побіжить до сходів у димарів. Біжіть за ним.

Дивіться катсцену з вертольотом, а потім ... потім належить багато спроб вбити Чарлі у вертольоті, цілячись без допомоги автоцелі. Як тільки ви вб'єте його, то місія завершена.

78. To Live And Die In Alderney (Жити і померти в Алдерні)

Винагорода: $ 12000.
Секрети: не беріть на себе автомобілі, що переслідують Філа, в цьому немає ніякої потреби. Уникайте розставлені на дорогах великі транспортні засоби типу автобусів або вантажівок.
Бос місії: Філ Белл.
Філ Белл хоче піти в старий особняк в Westdyke, щоб перевірити заховані там наркотики і зброю.

Беріть найближчу тачку і везіть старовину Белла до особняка. Після дивіться катсцену, в якій Філ повідомить, що не бачить ніякого стеження. Але після того, як він покаже наркотики і зброю, з'явиться автомобіль FBI.

Виїжджайте з гаража і слідуйте за Філом, відстрілюючись від FBI. Зрештою Філ скаже вам, що потрібно позбутися від автомобіля і далі рухатися пішки. Заїжджайте в провулок і дивіться катсцену.

Убийте двох з'явилися поліцейських, потім йдіть по провулку. Там буде безліч копів на чолі з NOOSE. Приберіть їх усіх і йдіть за Філом. Ви прийдете до фургончик. Але під час цього походу з'явиться поліцейський вертоліт. Ви можете або стріляти по ньому, або, досягнувши фургона, спробувати таким чином втекти. У кінцевому рахунку, вам просто потрібно позбавитися від поліцейського хвоста.

3 зірки найлегше буде скинути використовуючи Pay N 'Spray. Тільки стежте за тим, щоб вас не бачили при цьому копи, в GTA 4 старі жарти не проходять.

Після цього їдьте до будинку, відзначеному на карті по GPS.

79. Entourage (Свита)

Винагорода: $ 12000.
Секрети: перед місією запасіться бронежилетом.
Бос місії: Гамбетта.
Джон Гравеллі потребує допомоги Ніко. У нього є друг, який хоче дещо розповісти владі Ліберті Ситі, але Дмитру це явно не сподобається. Ваше завдання - захистити товариша Гравеллі на шляху до будівлі City Hall (Муніципалітет).

Беріть машину і зустрічайтеся з цією людиною. Після розмови, вам скажуть сідати в автомобіль і слідувати в конвої між двома іншими машинами. Намагайтеся не врізатися в них.

Зрештою, ви потрапите в засідку на дорозі. Убийте хлопців у провулку навпроти, у будинку яке праворуч і в кінці вулиці. Потім сховайтеся за автомобілем і пристреліть противників на даху.

Як тільки ви переб'єте всіх, потрібно буде все-таки доставити нашого «балакуна» в муніципалітет. У міру наближення до будівлі, з'являться переслідувачі. Їх потрібно скинути з хвоста точно так само, як ви раніше йшли від погонь поліції.

Однак, якщо у вас немає навичок битви на швидкості, то можете почекати переслідувачів на місці засідки. Чотири автомобілі прибудуть досить-таки скоро, вам потрібно буде просто розстріляти їх в пішому режимі.

80. Dining Out (Обідня перерва)

Винагорода: $ 13 250.
Секрети: ні.
Бос місії: Гамбетта.
За наказом Гравеллі вам потрібно вбити корейського хлопця, який дав йому фальшиві гроші. На даний момент він їсть у Mr Fuk's Rice Box (Alderney).

Їдьте до ресторану. Перш ніж заходити всередину, знайдіть на стоянці позаду будівлі мотоцикл і PMP 600. Ось у PMP 600 потрібно прострелити всі чотири колеса. Якщо на вас зверне увагу поліція, то позбудьтеся від хвоста, і після цього заходите в ресторан.

Реєстратор на вході скаже вам забиратися, а Кім (жертва) адже нагорі, не поруч! Ну, що ж, доведеться влаштувати в ресторані маленьке Ватерлоо. Пробивайтеся до Кіму, ви вже вмієте це робити, ага.

Нагорі так само просувайтеся вперед, поки не досягнете офісу менеджера. Поговоріть з ним.

Він по секрету повідомить вам, що Кім втік через кухню. Виходьте з офісу, вбивайте трьох ворожих хлопців.

Слідуйте за Кімом через чорний хід кухні, по дорозі захопивши аптечку. Стріляйте в корейця, поки він біжить до автомобіля. Так як ви пробили покришки, то Кім скоро вріжеться в стіну, не зумівши вирулити з вулиці. Там-то ви його і наздожену.

81. Liquidize The Assets (Ліквідні активи)

Винагорода: $ 14000.
Секрети: вам потрібен хороший бронежилет перед початком місії.
Бос місії: Гамбетта.
Анцелотті в союзі з російськими продають наркотики. Італійці потребують вас, щоб ви допомогли зруйнувати фургони з наркотиками.

При під'їзді до воріт, за якими знаходяться вантажівки, вам в короткій катсцене покажуть, скільки там супротивників. Їх багато.

Перестрибніть через паркан, який правіше воріт, і проберіться до задньої частини будівлі. Там знайдете сміттєвий контейнер, за допомогою якого можна забратися на дах, за допомогою труб вентиляції. Ви помітите снайпера стежать за територією. Не звертайте на них уваги, спокійно піднімайтеся на дах

Там вже, так чи інакше, доведеться вбити цього самого снайпера, після почнеться втомлива стрілянина по тих, хто знизу, у дворі. Деякі спробують піднятися до вас на дах - будьте уважні. Можете взяти бронежилет, який знаходиться неподалік

Як тільки велика маса буде вбита, спускайтеся вниз і розстрілюйте фургони. Краще не стріляти в двері, цільтеся в двигун - так машини швидше загоряться. Якщо ж у вас є гранати або, що ще краще, ракетниця, то ніяких проблем виникнути не повинно. У всякому разі, як тільки фургони займуться вогнем - більше не варто витрачати на них патрони. Через деякий час вони вибухнуть самі, тушкувати-то нікому.

В принципі, навіть досить підпалити перший фургон в ланцюжку. Решта вибухнуть за ним.

Всі чорні фургони повинні бути знищені, тоді місія вважається виконаною.

82. Flatline (Вигрібна палата)

Винагорода: $ 13000.
Секрети: ні.
Бос місії: Джиммі.
Джиммі потрібно, щоб ви вбили його колишнього охоронця, який лежить у лікарні під охороною. Беріть авто і їдьте в госпіталь.

Залиште машину біля входу і не закривайте за собою двері - це допоможе при втечі з будівлі. Зброя так само потрібно сховати під час походу за лікарняними коридорами. Ентоні (жертва) знаходиться в ER Department, це направо після входу. Там буде окрема палата, де можна переодягтися для тог, щоб не привертати виду.

Опинившись в палаті, попросіть копів «залишитися наодинці з пацієнтом» і розбийте апарат життєдіяльності. Виходьте через вікно.

Альтернативний шлях. Без перевдягань. Поліцейські попросять вас забратися, діставайте гармату і влаштовуйте в лікарні битву. Як тільки всі будуть прибрані, заходьте в палату і вбивайте несвідому жертву.

Місія буде вважатися завершеною, після того, як скинете зірки розшуку. В одному випадку це можна зробити легко, в альтернативному ж - важко, зате весело.

83. Pest Control (Чумова стеження)

Винагорода: $ 14 500.
Секрети: перед місією запасіться гранатами або ракетницею.
Бос місії: Джиммі.
Джиммі скаже, що вам потрібно вбити Філа і Рея. Він хоче, щоб ви підготувалися.

Через хвилину він подзвонить вам і скаже, що потрібно відвідати Рея. Відправляйтеся на місце, там ви побачите Рея в оточенні безлічі охоронців. Вам потрібно всіх їх убити.

Джиммі підкаже, що Рей збирається заправитися. Потрібно сісти йому на хвіст і почекати, поки він не опиниться на імпровізованій «бомбу». Тоді киньте туди гранату або вистріліть з ракетниці. Потім Добийте залишилися в живих. Все просто.

84. That Special Someone (Це хтось важливий)

Винагорода: немає.
Секрети: ніякої відмінності для сюжету GTA 4 ваш вибір не принесе. Це моральний вибір. Якщо ви все ж захочете вбити, то Ніко вистрілить в свого заклятого ворога 12 разів.
Бос місії: немає.
Відразу ж після місії зі знищенням фургонів («Liquidize The Assets»), вам подзвонять і скажуть, що Дарко Бревіч прилетів до країни. Ніко дзвонить Роману, і каже, що Дарко прибув. Той хоче йти разом з братом.

Беріть тачку і підбирайте Романа на Firefly Island. Звідти їдьте в аеропорт. Проходите через пост безпеки і йдіть до маркера місії. Далі дивіться катсцену.

У вас буде вибір - вбити Дарко або подарувати йому життя. Цей вибір особливо важливий після того, як Ніко дізнається смішну ціну смерті своїх друзів - тисячі доларів. Ніко в люті, але Роман порадить залишити Дарко в живих, щоб він страждав ще більше.

Вбити Дарко!

Ніко вб'є Бревіча, і після буде драматична сцена, коли він стане кричати на вже остигає труп свого ворога, кричати про помсту ... Він думав, що отримавши помста належить, звільнить свою душу, але зараз ... зараз він не відчуває нічого такого, тільки вселенська спустошеність ... і більше нічого.

Подарувати життя нікчемності.

Роман скаже, що ви вчинили правильно, але Ніко дуже злий на те, що так просто відпустив людини, на переслідування якого витратив десять років свого життя. Тим не менш, він говорить, що вбивство Дарко не повернуло б йому його друзів. І є надія, що залишок свого життя Бревіч проведе з величезним тягарем на душі.

Що б ви не вибрали, після Роман попросить вас відвезти його до Брюсі. Приїхавши на місце, він запросить піти Ніко разом з ним, але той відмовиться, попросивши залишити його в спокої.

Якщо ви вбили Дарко.

Ніко дзвонить Берні, і повідомляє йому цю новину. Той каже, що все добре і тепер Ніко повинен забути про своє минуле, щоб почати нове щасливе життя в Америці.

Якщо залишили Дарко в живих.

Ніко дзвонить Берні, і каже, що подарував Бревічу життя. Берні похвалить його за це і скаже, що тепер він здобув найголовнішу перемогу. І той біль, який він ніс у собі ціле десятиліття, не зламала його. Ніко залишився Людиною.

 

85. One Last Thing (Останнє, що)

Винагорода: ваше майбутнє.
Секрети: зробіть копію збереження. Запасіться боєприпасами і бронею.
Бос місії: Джиммі.
Джиммі хоче, щоб ви попрацювали на пару з Дмитром, при продажу наркотиків російським. Ніко сумнівається і, опинившись на вулиці, дзвонить Роману. Той підтримує Джим, так як у Ніко мало грошей і йому, стало бути, необхідно попрацювати з Дмитром. Тоді Ніко дзвонить Кейт. Та каже, що він не повинен міняти свої поняття через гроші.

Ось два ради. Вам тепер вирішувати - вбити Дмитра або погодитися і піти з ним на справу.

Піддатися влади грошей

На карті буде відзначено місце. Їдьте туди і, залишившись на складі разом з Філом, вам доведеться вбити велику кількість ворогів, щоб отримати готівку.

Наслідок: Роман буде убитий на своєму ж весіллі.

Вбити Дмитра

Якщо ви хочете помститися, то їдьте до іконки кинджала на вашій картці. Пробийтеся до судна і убийте Дмитра.

Наслідок: Кейт Макрері буде вбита на весіллі Романа.

86. A Dish Served Cold (Блюдо подається холодним)

Винагорода: моральне задоволення.
Секрети: Ніко зателефонує Роману і скаже, що вбив Дмитра. Той поспівчуває його грошового провалу, але запросить на весілля. Вам потрібен хороший костюм! Так само подзвонить Філ і скаже, щоб ви з ним більше не спілкувалися. Ніко зателефонує Кейт і скаже, що послухав її порадою. Та скаже, що пишається Ніко і той може забрати її від мами, щоб поїхати на весілля до Романа.
Бос місії: Джиммі.
Якщо ви вибрали смерть Дмитра, то вам потрібно буде вбити його, правильно? Йдемо до судна.

Спочатку розстрілюємо всіх, хто знаходиться поруч з вантажівкою в порту. Після цього потрібно буде прикінчити тих, хто на кораблі. Кращим способом стане підйом на металеві контейнери (акурат на третій) і стрілянина звідти зі снайперської гвинтівки.

Далі піднімайтеся по сходах. Там знайдете гранати і броню.

Повністю зачистите цей рівень судна, потім прямуйте до дверей і входите всередину корабля. Відразу ж натрапите на п'ятьох ворогів. Сховайтеся за дверним прорізом і убийте їх по черзі.

Заходьте всередину, беріть аптечку. До речі, цей човен і кухня були присутні в самому першому ролику GTA 4, при вступі на початку гри.

Піднімайтеся вгору по сходах. Там ще троє. Не здумайте використовувати гранати, так як місця занадто мало і з великою часткою ймовірності можна грунтовно похитнути своє здоров'я.

Рухайтеся по коридору, не забуваючи про ворогів в каютах праворуч і ліворуч.

Виходьте на палубу. З'явиться ще купка противників. Не біжіть напролом, використовуйте укриття.

Повертайтеся назад всередину корабля. Сховайтеся за дверним отвором, щоб позбавити від переслідують вас ворогів.

Вбивайте. Вбивайте. Вбивайте.

Далі буде катсцени, в якій Ніко і Дмитро обміняються парою ласкавих і Дмитро вишле на зустріч Ніко ще своїх хлопців. Убивши їх, убийте і господаря.

Він сховається в трюмі позаду коробки. Можна вистрілити туди з ракетниці, або кинути гранату, або підійти і особисто застрелити.

Після рухайтеся в зворотному маршруті, виходьте з судна. Місія завершена.

87. Mr. & Mrs. Bellic (Помста)

Винагорода: немає.
Секрети: ні.
Бос місії: Роман Беллік.
Роман одружується на Меллорі і хоче бачити Ніко на весіллі в хорошому костюмі.

Якщо у вас ще немає такого, то купите його в Purseus, плюс не забудьте хороші черевики.

Залежно від того, яке рішення ви прийняли раніше, ця місія розвивається двома шляхами.

Якщо ви не вбили Дмитра.

То вам доведеться йти на весілля одному, так як Кейт зла на вас через те, що ви не послухалися її і поступилися принципами на користь грошей, які пообіцяв Дмитро.

Ви входите до церкви, і починається запланована катсцени одруження. Меллорі і Роман виходять на вулицю, щоб зустріти деяких знайомих (у тому числі і Брюсі, шикарно дивлячому у своєму костюмі).

В цей час до Ніко наближається найманий вбивця з «подарунком від Дмитра». Той намагається його роззброїти, але той встигає вистрілити і куля влучає прямо в Романа. І тільки після цього Ніко все-таки вдається застрелити нападника.

Якщо ви вбили Дмитра.

Ви підбираєте Кейт у мами і їдете на весілля. Там вона гине від кулі Пегоріно. Ніко, знавіснілий і звинувачуючи в її смерті тільки себе, повертається додому.

Після катсцени Ніко прокинеться у себе вдома і йому подзвонить Маленький Джейкоб, для того, щоб ви забрали якесь жахливе зброю.