Додаткові місії в GTA Vice City
26.06.2015, 14:15

Місії медиків (Paramedic missions)

Ці місії виконуються тільки на машинах Ambulance, які, як правило, припарковані біля лікарень і госпіталів (їх місцерозташування можна дізнатися з "Великої географічної карти Vice City"). Місія починається після того, як ви сіли в машину і натиснули кнопку "Sub-mission". Можна, також, включити і сирену, тоді все поруч йдуть автомобілі будуть згортати на узбіччя. Але, як на мене, то краще обходиться без неї, тому при обгоні праворуч в вас постійно будуть врізатися.

Мета місії полягає в тому, щоб доставити за час вказану кількість хворих в госпіталь. Спочатку їдемо за потерпілим, зупиняємося біля нього - він залазить у фургон, нам додається час і мчимо назад до лікарні (тільки обережно, а то кілька аварій хворий не переживе), зупиняємося в зазначеному місці і чекаємо поки наш хворий не вилізе, після цього знову додається час і все заново. У кожної місії збільшується кількість хворих на одного, але в машину швидкої допомоги більше трьох не влазить, тому головна запорука успіху - правильно розділити всіх хворих на групи до трьох осіб.
Ці місії, напевно, найдовші за часом серед подібних - на досягнення 12-го рівня потрібно витратити близько 45 хвилин. Але найбільшою проблемою є не стільки брак відведеного часу, скільки нестійкість машини. Якщо будете проходити ці місії на першому острові, то сто відсотків треба буде пару чоловік забрати біля маяка. А біля нього перевернутися на такий колимазі - раз плюнути. Але незважаючи на це, я все ж рекомендував би проходити як ці місії так і подібні на першому острові. Тому, що на другому острові набагато гірше дорожнє сполучення між районами (особливо з аеропортом).

Заробіток, який ви отримаєте за виконанні певної місії медиків, поліцейських або пожежних може бути розрахована за формулою: 50 · n², де n - номер місії. Для тих, хто не хоче згадувати ази "цариці наук" на канікулах (і на канікулах теж), є можливість розрахувати призові прямо на цій сторінці. Потрібно лише ввести номер цікавить вас місії:
Пройшовши як мінімум 12 місій, ви зможете бігати не втомлюючись.

 

Місії поліції (Vigilante missions)

Ці місії можна виконувати на Police Car, Enforcer, Police Cheetah, FBI Rancher, FBI Washington, Barracks OL, Rhino або Hunter. Мета місії: вбити за час водія зазначеної тачки. Тільки не зовсім зрозуміло, чому під час виконання місії за вбивство злочинця даються зірки, але що є - то є. Найбільші труднощі викликає спроба зупинити вказаний автомобіль.

Щоб з цими місіями довго не мучиться, потрібно:
1. Дістати танк Rhino;
2. Поставити біля Pay N 'Spray будь-яку тачку з відкритими дверима (щоб вона не зникла);
3. Запам'ятати місцерозташування парочки хабарів і місць переодягання.

Тепер сідаємо в танк і починаємо місію. Залишилося тільки доїхати до потрібної тачки і вистрілити (по початку здається, що танк сильно повільний і часу катастрофічно не вистачатиме, але насправді, після виконання кількох місій часу буде предостатньо). Відразу після того, як дали дві зірки - на всіх парах мчимо до переодевалки (оптимальний варіант), або до Pay N 'Spray, ну, або, до хабара (щоб хоч якось розрядити обстановку, коли справи зовсім погані). Якщо вистачить терпіння, то цю процедуру краще проробляти не чекаючи двох зірок, а після вибуху 2-3 машин.

Після проходження 12-ти рівнів отримуєте 150 одиниць броні. Варінт проходження місії від Alex_the_Lion:

Поліцейські місії особисто мені було набагато зручніше і приємніше проходити після проходження основних. Робиться так. Беремо в поліцейській дільниці форму і просто-напросто їдемо на військову базу за військовим ж вертольотом. Можна навіть на своєму вертольоті туди прилетіти. Як тільки пересідаємо у військовий, з'являється одна зірка - на базі теж бувають копи. Солдатам ж на нас плювати. Що робити далі, пояснювати, думаю, довго не треба;) Однією кнопкою пускаємо ракети, інший палимо з кулеметів - ось воно де веселощі;) Варіант проходження місії від Russell:

Місії поліції елементарніше всього проходяться на танку, це набагато зручніше, ніж на Police Cheetah або Hunter. Питання в іншому, чи зможете ви дістати танк без головного болю. Але якщо вже змогли, тоді просто сідаєте в нього і вперед. Не потрібні ніякі Pay 'N' Spray, машини з відкритими дверима і т.д., оскільки, якщо ви будете постійно чиниться після отримання однієї-двох зірок, то над вами весь час буде нависати загроза арешту. У даній ситуації чим більше зірок, тим краще, так як ніхто не буде намагатися витягти вас з танка. Вас будуть тільки обстрілювати, не завдаючи шкоди. Головне, не зупинятися. Варіант проходження місії від SIGNA-ST:

Місію за копів я проходив по-своєму. Викрав ментовські калимагу (як цукерку в дитини ...), природно яку швидше - патрульну. І потім спокійнісінько можна кінчати бандитів, а вони тебе і побачити те не встигнуть. Це все за умови що в тебе є або базука або мініган (можна впоратися і з М4). Вилазити з машини і трах-бабах! І ніякого зайвого гемора, тільки вчасно сядь в тачку (а годинничок то цокають) і їдь, бо феєрверк видно віддалеки і копи - ну як мухи на ... (хоча я себе таким і не вважаю). Головне не доводити справу до 4 зірок, а то нои починають втручатися, а зайві клопоти ... До речі, я обходився в цій місії і без прекраскі, і нічого - живий і на волі. До речі, якщо ти порядком роздовбали коповскую колимагу (учись водити) і не хочеш ховати себе під купою палаючого металу при наступному зіткненні, можеш просто пересісти з однієї Мусорський тачки в іншу.

 

Місії пожежних (Fire truck missions)

Місії виконуються на пожежній машині Fire Truck. Мета місії: загасити за час спочатку палаючу тачку, потім палаючих пасажирів цієї ж тачки. Для гасіння пожежі з машини потрібно використовувати кнопку "Стрілянина". Особливих труднощів ці місії не викликають. Гарячі пасажири, як правило, біжать дружненько гуськом в одну сторону - їмо за ними і поливаємо всіх зі шланга.

Після виконання 12-ти місій Томмі стане неспаленим.

 

Місії розвізника піци (Pizza delivery missions)

Ці місії виконуються на скутері Pizza Boy, який може бути знайдений біля піцерії. Мета місії: доставити піцу клієнтам за час. За раз можна розвести 6 штук, після цього потрібно повертатися до ресторану за новою партією. Єдина складність місії - додуматися, як віддати піцу клієнту. Для цього потрібно під'їхати до нього, не злазячи зі скутера повернутися в потрібну сторону (використовуючи кнопки Look left, Look right) і натиснути кнопку "Стрілянина". Якщо полетіло трохи не туди, куди планувалося - не біда, можна дотолкать скутером. За кожну доставлену піцу отримуєте 10 $ і теплі слова власника піцерії.

Після виконання 10-ї місії отримуєте 150 одиниць здоров'я.

 

Місії таксиста (Taxi driver missions)

Місії можна виконувати на: Cabbie, Kaufman Cab, Taxi і Zebra Cab. Машина Taxi є самим останнім варіантом, тому що незважаючи на найбільшу швидкість, вона надто швидко розбивається. Мета: доставити якомога швидше пасажира з пункту А в пункт В. Величина преміальних залежить від дистанції і часу поїздки. Єдина порада - не забувати заїжджати на ремонт в Pay N 'Spray якщо проїжджаєте недалеко.

Після розвезення 100 пасажирів, при натисканні на сигнал будь-яка з перерахованих вище тачок буде підстрибувати метра на 3 вгору (можна буде ефектно перелітати через що йдуть назустріч машини). Варінт проходження, присланий анонімно:

Дозвольте не погодитися, Taxi - найзручніша тачка для проходження цієї місії. Питання, напевно, в тому, де катати пасажирів. Я це робив вздовж пляжу на першому острові - тобто почав виконувати місію таксі в цьому районі, ну і практично всіх пасажирів десь недалеко звідси возив, рух тут невелике, дороги в основному прямі ... Швидше на Taxi виходить, ніж на неповоротких Cab'ах ... Уточнення від SIGNA-ST :

У місії таксиста можна себе не напружувати - адже не обов'язково розвозити 100 людина не пріриваясь, головне щоб їх в підсумку було 100!

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: Місії в GTA Vice City | Додав: supersait
Переглядів: 1041 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar