Waste without Knots (Відходи без Узлов)
23.02.2015, 14:39

Винагорода: $ 8000.
Секрети: перед цією місією GTA 4 слід запастися бронею і найкраще для бою використовувати SMG.
Бос місії: Паки Макрері.
Паки хоче пограбувати мафіозі за допомогою вас і ще двох своїх друзів. Як завжди в GTA 4 такі думки ніколи не бувають хорошими ...

Беріть автомобіль, в який зможе поміститися чотири людини, і забирайте спільників. Після цього їдьте до закинутого складу на Colony Island, близько автостоянки. Там Паки скаже вам перелізти через паркан.

Там вас зустрінуть приблизно 10 гангстерів. Ховайтеся і відстрілювався від них. Намагайтеся не стріляти у своїх друзів. Як тільки територія очищена, заходите в будівлю. Якщо у вас мало здоров'я, то аптечка біля входу.

Всередині буде сім-вісім чоловік, від яких так само потрібно позбутися. Рухайтеся до другого поверху, де потрібно буде взяти гроші. В принципі, ця частина сорок восьмий місії GTA IV не дуже складна. Як тільки ви заберете гроші, спускайтеся назад.

Там на вас нападають італійці. Ваша мета - забратися скоріше разом з Паки і грошима з цієї пастки. Його всіх, хто зустрічається на вашому шляху, але не намагайтеся знищити всіх інших, так як їх занадто багато, а здоров'я у вас занадто мало. Біжіть до доку позаду складу. Там сідайте в човен і відвозять Паки в безпечне місце.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 459 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar