Undertaker (Власник похоронного бюро)
23.02.2015, 14:05

Винагорода: немає.
Секрети: мабуть, це єдина місія, де можна добути рідкісний для GTA 4 катафалк. Для цього, після завершення сцени наздоженете водія, який буде відганяти катафалк кудись, і або постріляйте, тим самим сполохавши його; або просто викиньте з автомобіля.
Бос місії: Паки Макрері.
Вам потрібно бути присутнім на похоронах когось із Макрері, незалежно від того, кого саме ви вбили. Для цього на прохання Паки потрібно купити хороший костюм Perseus і хороші ж туфлі.

Далі буде катсцени в церкві, за нею піде напад албанців. Сідайте на вході в церкву, і стріляйте по знову прибувають противникам. Використовуйте укриття і відстрілюватися, поки всі, хто на вашій стороні, що не втечуть з місця подій. Тоді Паки скаже вам, щоб ви сіли в катафалк і відвезли тіло брата на кладовищі.

Їдьте за вказівкою GPS. Трохи пізніше на вас знову нападуть албанці. Продовжуйте рухатися, але намагайтеся бути обережними, щоб не упустити труну. Весь сенс у тому, щоб їхати швидко, але акуратно. Якщо буде багато пошкоджень, то лакований ящик з тілом просто вилетить з машини.

Досягнувши кладовища в цілості й неушкодженості, дивіться катсцену і, власне, все. Місія завершена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 426 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar