Tunnel Of Death (Тунель смерті)
23.02.2015, 14:16

Винагорода: $ 7500.
Секрети: ви у разі не врятуєте О'Мейллі життя, навіть якщо втечете звідти. Ніяким.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік хоче, щоб ви вбили його старого товариша по чарці на ім'я Aiden O'Malley.

Незабаром після цього вам зателефонує Паки і скаже, що О'Мейллі знаходиться в під ковпаком і у нього більше поліцейської охорони, ніж у самого мера Ліберті Ситі. «Вротмненоги!», Так напевно думає Ніко, але не сходить з розпочатої справи.

Паки залишив вам вантажівка у Applewhite, Alderney City. Конвой з О'Мейллі повинен пройти через Booth tunnel, тому Паки хоче, щоб ви заблокували тунель з одного боку. Як тільки колона в'їде всередину, Пакі заблокує їх з іншого.

Пізніше Ніко скаже, що не буде вбивати О'Мейллі, так як першим, кого візьмуть за підозрюваного, стане Деррік. Він хоче підлаштувати все як тюремний втечу.

Як тільки ви заблокуєте тунель, почнеться бій. В принципі, можна практично не втратити здоров'я, якщо використовувати вантажівка як укриття і стріляти з штурмової гвинтівки або АК-47. Як тільки всі будуть мертві, сідайте в фургон з О'Мейллі і їдьте через тунель, потім виривайтеся назовні і забирайтеся від поліцейських.

Ніко запропонує позбутися вантажівки, так як той привертає дуже багато уваги, і ви підете в тихе містечко. А звідти, за наказом Паки, в інше, під назвою Leftwood.

Після короткої розмови з О'Мейллі, вам, на жаль, доведеться його вбити. Незалежно від того, чого вам хочеться.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 502 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar