Truck Hustle (Наздогнати вантажівка)
23.02.2015, 14:14

Винагорода: $ 11000.
Секрети: якщо ви все-таки не можете наздогнати вантажівку, перед місією поставте автомобіль в провулку, де буде проходити його шлях. Після успішного завершення місії вам відкриється телефонний автомат в Alderney з Assassination Missions (Місії Вбивства); на карті буде видно як значок прицілу снайперської гвинтівки. Другим подарунком від Філа стануть місії для Джиммі Пегоріно.
Бос місії: Філ Белл.
Філ хоче, щоб ви вкрали вантажівку з наркотиками у тріад.

Як тільки ви прибудете на місце, покажуть катсцену з вантажівкою, який треба викрасти. Навколо нього знаходиться безліч вороже налаштованих типів. Використовуйте укриття і приберіть їх малою кров'ю. Можна порадити Uzi для ближнього бою і АК-47 або M4 для далекого. Перед цією місією GTA 4 потрібно запастися боєприпасами.

Після того, як всі будуть вбиті, вантажівка спробує сховатися від вас. Йому навіть вдасться зробити це, хоч обстріляли водієві вантажівки в голову. Справа не в цьому. Вам потрібно просто бігти за ним, поки ви не досягнете маркера (для цього достатньо близько наблизитися до фургона). Після цього включиться катсцени, в якій Ніко намагатиметься втриматися на вантажівці.

Як тільки він зачепитися, потрібно швидко багато разів тиснути на кнопку бігу, щоб піднятися на дах. Повзіть до кабіни за допомогою аналогового стіки, в поворотах тримаючи рівновагу. А досягнувши водія, Ніко сам вб'є його.

Зателефонуйте Філу. Той скаже, що вантажівка - подарунок для його племінника, і його потрібно відвезти йому. Як тільки ви прибудете на місце, місія завершена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 399 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar