To Live And Die In Alderney (Жити і померти в Алдерні)
23.02.2015, 13:55

Винагорода: $ 12000.
Секрети: не беріть на себе автомобілі, що переслідують Філа, в цьому немає ніякої потреби. Уникайте розставлені на дорогах великі транспортні засоби типу автобусів або вантажівок.
Бос місії: Філ Белл.
Філ Белл хоче піти в старий особняк в Westdyke, щоб перевірити заховані там наркотики і зброю.

Беріть найближчу тачку і везіть старовину Белла до особняка. Після дивіться катсцену, в якій Філ повідомить, що не бачить ніякого стеження. Але після того, як він покаже наркотики і зброю, з'явиться автомобіль FBI.

Виїжджайте з гаража і слідуйте за Філом, відстрілюючись від FBI. Зрештою Філ скаже вам, що потрібно позбутися від автомобіля і далі рухатися пішки. Заїжджайте в провулок і дивіться катсцену.

Убийте двох з'явилися поліцейських, потім йдіть по провулку. Там буде безліч копів на чолі з NOOSE. Приберіть їх усіх і йдіть за Філом. Ви прийдете до фургончик. Але під час цього походу з'явиться поліцейський вертоліт. Ви можете або стріляти по ньому, або, досягнувши фургона, спробувати таким чином втекти. У кінцевому рахунку, вам просто потрібно позбавитися від поліцейського хвоста.

3 зірки найлегше буде скинути використовуючи Pay N 'Spray. Тільки стежте за тим, щоб вас не бачили при цьому копи, в GTA 4 старі жарти не проходять.

Після цього їдьте до будинку, відзначеному на карті по GPS.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 376 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar