Pegorino's Pride (Гордість Пегоріно)
23.02.2015, 14:03

Винагорода: $ 10500.
Секрети: на нижньому поверсі складу є M4 Carbine. Всього ворогів буде приблизно 20, так що в стилі командос з рушницею напереваги проходити цю місію GTA 4 не рекомендується.
Джиммі Пегоріно говорить вам, що потрібно попрацювати його охороною, поки він буде переговорювати з іншої впливової сім'єю.

Сідайте в автомобіль Пегоріно і чекайте, поки туди не заберуться інші. Потім їдьте до закинутого очисному заводу. Після катсцени, Ніко зі снайперською гвинтівкою повинен піднятися на точку огляду і зайняти позицію для спостереження. Ви повинні спостерігати за переговорами і відкрити вогонь, якщо виникне якась неприємна ситуація.

Заходьте на склад (вхідні двері поруч з автомобілем) і піднімайтеся наверх. Слідкуйте за зустріччю, потім стріляйте по «поганим» хлопцям, спускайтеся вниз і рятуйте Пегоріно.

Вас зустрінуть три або чотири супротивника. Сховайтеся за автомобілем і застрельте їх з укриття. Рухайтеся далі, по шляху відстрілюючись від мафіозі. Потрібно бути швидким, так як Пегоріно не так сильний, що б витримувати напад без Ніко довгий час.

Досягнувши Джиммі, дивіться маленьку катсцену, в якій від вас спробують втекти на автомобілі. Не стріляйте, а сідайте на хвіст. Коли хлопці зупиняться, убийте їх, візьміть їх машину і повертайтеся назад до Пегоріно.

Після везіть його додому.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 418 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar