Not according to judge (Не за словами судять)
23.02.2015, 14:30

Винагорода: $ 9000.
Секрети: мафіозі неймовірно прицільно стріляють, тому будьте обережні.
Бос місії: Джеррі Макрері.
Джеррі хоче, щоб ви замінували автомобіль і усунули з його допомогою Тоні Блека. Все потрібно влаштувати так, що б Анчелотті був упевнений в тому, що це влаштували албанці.

Беріть машину і бомбу на Inchon Avenue. Як тільки вона буде встановлена, Ніко зв'яжеться з Джері. Анчелотті і албанці зустрічаються в Little Italy. А автомобіль Тоні припаркований в провулку, поруч з Feldspar Street. Потрібно встановити бомбу і приєднатися назад до решти членів команди.

Знайшовши автомобіль Тоні, поставте бомбу з заднього боку. Потім од'їдяться на протилежний бік вулиці і чекайте, вам потрібно бути у Анчелотті на хвості. Потрібно діяти таким чином, щоб вони вас не помітили. Будьте позаду них, на досить великій відстані, але одночасно з цим не пропустіть їх з очей.

Через кілька хвилин, вони приїдуть в свою штаб-квартиру. Ви повинні вийти з машини, підійти до місця, зазначеного на GPS, і подзвонити Джері. БАМ!

Після вибуху, потрібно буде вбити залишилися в живих італійців. Добре, якщо є снайперська гвинтівка. Або ж, користуйтеся стандартним методом: сховався - вистрілив - пробіг - сховався.

Як тільки вони всі мертві, на вас повісять дві зірки розшуку. Позбавтеся від них і ця марудна місія GTA 4 завершена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 460 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar