Museum Piece (Музей вщент)
23.02.2015, 14:22

Винагорода: $ 9500.
Секрети: у цій місії GTA 4 не можна поспішати. Просто методично прокладайте шлях до виходу, збирайте зброю, патрони, ховайтеся за укриттями. В кінці можна скористатися найближчим Pay N 'Spray, щоб позбутися від поліції.
Бос місії: Рей.
Ніко говорить Рею, що втомився виконувати тупі завдання, що б підняти того з лайна. Він хоче, щоб Рей допоміг йому знайти одну людину на ім'я Флоріан Кравік (Florian Cravic). На це Рей відповідає, що згоден допомогти, але перед цим потрібно відправитися в Libertonian Museum і продати там алмази.

Вам треба зустрітися з хлопцем на ім'я Джонні (Johnny).

Беріть автомобіль і везіть вашу дупу до музею. Зустріньтеся з Джонні, це виявиться байкер з однієї минулих місій GTA 4, а за сумісництвом - головний герой першого епізоду Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned. Після катсцени, в якій покупку перерве бандит, вам потрібно буде покинути будівлю музею. Служба безпеки буде намагатися прибрати вас. Але на щастя всередині є безліч укриттів, за якими можна з легкістю ховатися.

Рухайтеся по балкону верхнього поверху, вбиваючи противників. На стіні буде висіти аптечка.

На одному з повалених ворогів (на сходах) буде Desert Eagle - можете взяти його. Вже практично на виході буде ще одна аптечка. Напевно, вона вам знадобиться.

Як тільки вам вдасться шанс сісти в авто - зробіть це і що є сили тисніть на газ, щоб забратися з цього пекла. Скиньте хвіст і все, місія закінчена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 312 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar