Liquidize The Assets (Ліквідні активи)
23.02.2015, 13:42

Винагорода: $ 14000.
Секрети: вам потрібен хороший бронежилет перед початком місії.
Бос місії: Гамбетта.
Анцелотті в союзі з російськими продають наркотики. Італійці потребують вас, щоб ви допомогли зруйнувати фургони з наркотиками.

При під'їзді до воріт, за якими знаходяться вантажівки, вам в короткій катсцене покажуть, скільки там супротивників. Їх багато.

Перестрибніть через паркан, який правіше воріт, і проберіться до задньої частини будівлі. Там знайдете сміттєвий контейнер, за допомогою якого можна забратися на дах, за допомогою труб вентиляції. Ви помітите снайпера стежать за територією. Не звертайте на них уваги, спокійно піднімайтеся на дах

Там вже, так чи інакше, доведеться вбити цього самого снайпера, після почнеться втомлива стрілянина по тих, хто знизу, у дворі. Деякі спробують піднятися до вас на дах - будьте уважні. Можете взяти бронежилет, який знаходиться неподалік

Як тільки велика маса буде вбита, спускайтеся вниз і розстрілюйте фургони. Краще не стріляти в двері, цільтеся в двигун - так машини швидше загоряться. Якщо ж у вас є гранати або, що ще краще, ракетниця, то ніяких проблем виникнути не повинно. У всякому разі, як тільки фургони займуться вогнем - більше не варто витрачати на них патрони. Через деякий час вони вибухнуть самі, тушкувати-то нікому.

В принципі, навіть досить підпалити перший фургон в ланцюжку. Решта вибухнуть за ним.

Всі чорні фургони повинні бути знищені, тоді місія вважається виконаною.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 381 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 2
Всього коментарів: 0
avatar