I'll Take Her (Я візьму її)
23.02.2015, 13:48

Винагорода: $ 9500.
Секрети: через деякий час подзвонить Паки і скаже, що старий не вірить у викрадення дочки. Потрібно сфоткати її і послати зображення Паки.
Бос місії: Джері.
Після того, як ви відвідаєте Джеррі в тюрмі, вам подзвонить Паки і скаже, що потрібно доглянути собі рожевий Feltzer на сайті Auto Eroticar. Вам належить викрасти дочка старого Grace.

Ідіть в інтернет-кафе TW @ і там прямо прямуйте на сайт Auto Eroticar. На ньому клікайте по «View Cars» і шукайте там рожевий Feltzer (Pink Feltzer). Знайшовши, ви отримаєте телефон дівчини, по якому можна призначити зустріч і «подивитися» автомобіль. Дзвонити потрібно в проміжку з 08:00 AM до 21:00 PM.

Gracie запросить вас до свого будинку. Прибувши, поговоріть з нею, вона скаже, що у Ніко сексуальний акцент. Сідайте в автомобіль і їдьте як би на випробувальну поїздку до Південного узбережжя. Після Ніко скаже дівчині, що він викрав її, і вам потрібно буде відвезти її в позначене місце.

Вона буде намагатися вивернути кермо, щоб ви втратили керування. Всякий раз, коли будуть виникати подібні наміри, тисніть на гальма. Вона також може покликати поліцейських, так що будьте уважні. Якщо їй це вдасться, доведеться тікати від копів, тримаючи в розумі ще й те, що дівчина може смикнути кермо.

Терпіть. У кінцевому рахунку, Ніко вирубає її і зможе спокійно доїхати додому.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 407 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar