Holland Nights (Голландська ніч)
23.02.2015, 01:02

Винагорода: $ 5000.
Секрети: якщо ви все ж вирішили, що ім'я на букву «К» не для вас, то можна обійтися малими втратами. Візьміть снайперську гвинтівку, через вулицю від потрібного будівлі є підйомний кран. Хедшот допоможе вам.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Наркодилер ховається в East Holland. Макрері знає, що він винен, але для того, щоб зібрати докази, потрібно не менше року. Тому він вимагає, щоб ви прибрали злочинця своїм власним злочинним шляхом.

Беріть автомобіль і слідуйте по GPS в Східну Голландію. Як тільки приїдете, телефонуйте Макрері. Він скаже, що хлопець перебуває на другому поверсі.

Ідіть до сходів на першому поверсі. Хлопці, які стоять біля неї, почнуть стріляти. Позбавтеся від них.

Використовуючи укриття, просувайтеся нагору. Ваша жертва втече на дах, переслідуйте його, не забуваючи відстрілювати від дружків. Це досить легко робити, якщо у вас є АК-47 і автопріцеліваніе.

На другому поверсі зліва на стіні буде аптечка. Візьміть її.

Зрештою, ви доберетеся до даху. Потрібний вам хлопець буде ховатися за залізною контейнером, але коли ви до нього наблизитися, він здасться. І тепер у вас буде вибір - вбити його або залишити в живих.

Стратити не можна, помилувати.

Кларенс (Clarence) мамою слізно клянеться, що перевиховається. Якщо ви повірите, то надалі зустрінете Кларенса як випадкового пішохода і навіть зможете виконати місію від нього.

Стратити, не можна помилувати.

Якщо ви роздратовані або просто не любите всіх хлопців, чиє ім'я починається на «К», то вбийте його. Природно, ніяких місій від нього надалі не буде. Трупи просто не вміють їх давати.

У кожному разі, після прийнятого вами рішення, потрібно буде скинути поліцію з хвоста. Їх вже досить зібралося на першому поверсі. Якщо у вас багато здоров'я, то стрибайте з другого поверху, хапайте поліцейську машину і тікати що є сил.

Якщо ж здоров'я для каскадерство недостатньо (ви не взяли аптечку чи що ?!), доведеться вступити з поліцейськими в сутичку.

Сенс у тому, щоб вийти з будівлі і далі прибрати зірки розшуку. Місія після цього вважається пройденою.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 404 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar