Hating The Haters (Ненависть від ненависника)
23.02.2015, 14:12

Винагорода: $ 6000.
Секрети: якщо ви не візьмете таксі за моєю порадою, а повезете Берні на мотоциклі, то він з радістю продемонструє вам свій рожевий гламурний шолом ...
Бос місії: Берні.
Берні стурбований, тому що йому загрожує один хлопець. Він просить Ніко розібратися в ситуації і той обіцяє допомогти, але ... але він буде використовувати Берні як приманку, щоб без компромісів покінчити з агресором.

Беріть тачку і везіть Берні в Middle Park. Після цього він повинен бігти в повній самоті. Стривайте на місці три секунди і слідуйте за ним, щоб не викликати підозри і виглядати звичайним «любителем бігу від інфаркту до міокарда».

Після того, як він забіжить в тунель, на виході його чекатиме хлопець з битою, який ненавидить гомосексуалістів (Берні - один з них, сподіваюся, ви знаєте це і бачили картини на стінах його квартири).

Він спробує втекти - слідуйте за ним, можете пару раз вистрілити. Добігши до скутерів, сідайте на один з них і продовжуйте погоню. Убивши ненависника, ви отримаєте зірки розшуку та доручення: підібрати Берні. Але для початку все-таки потрібно зняти з себе всі підозри перед поліцією GTA IV (скільки разів ми вже проробляли таке?).

Після можете спокійно і без поспіху взяти Берні. Він попросить вас довезти його до будинку. В принципі, якщо немає бажання на довгу поїздку, візьміть таксі і зробіть все швидко.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 415 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar