Final Interview (Останнє співбесіду).
23.02.2015, 01:03

Винагорода: $ 1000.
Секрети: якщо релігія не дозволяє вам використовувати ніж, то попередньо озбройтеся бронежилетом і великою кількістю боєприпасів. Так само, після вбивства можна просто вистрибнути з вікна, уникнувши тим самим зіткнення з поліцією.
Бос місії: Френсіс Макрері.
Макрері хоче, щоб ви вкрали у адвоката Тома Голдберга деякі файли. Для цього вам потрібно пройти співбесіду в компанії «Goldberg, Ligner & Shyster».

Після катсцени їдьте в інтернет-кафе. Там заходите на сайт www.goldberglignerandshyster.com і клікайте по посиланню «Submit Resume». Після написання резюме, буде повідомлено, що з вами зв'яжуться в самий найближчий час.

Через хвилину чи дві пролунає дзвінок і повідомлять, що співбесіда буде завтра. Відповідна відмітка з'явиться в телефонному планувальнику. Ніко віддзвонитися Макрері і скаже, що справа вже пішло в хід. Далі потрібно відвідати магазин одягу Персеуса (Perseus) в Algonquin, щоб купити костюм і хороші черевики. І тільки після цього їхати до офісу Голдберга до призначеного часу.

Поговоріть з Карен, що сидить на реєстрації. Вона повідомить Голдберг, що ви прийшли і проводить вас до нього.

Там ви будете сидіти і слухати його базікання, поки не з'явиться повідомлення що адвоката потрібно вбити. Це можна зробити декількома способами. Однак, найефективнішим вважається використання ножа. Швидко переключіться на нього, встаньте і вдарте Тома кілька разів. Таким чином, ви не підійміть шуму, спокійно заберете потрібні файли і підете з будівлі без пригод.

Будь стрілянина, в тому числі з дробовика (так, це ефектно, ніхто не сперечається), викличе цілий потік охоронців на вашу голову плюс пристойний рівень розшуку. На цьому поверсі двері виявляться замкнутими, тому вам доведеться спускатися вниз буквально по трупах. А якщо вам пощастить вибратися з будівлі, то наступним кроком стане видобуток автомобіля і приховування від поліції.

Ось такі перспективи.

У будь-якому випадку, як тільки ви опинитеся зовні, без поліцейського хвоста, вам потрібно їхати до Макрері, щоб віддати йому файли. Тільки після цього місія вважається пройденою.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 429 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar