Entourage (Свита)
23.02.2015, 13:46

Винагорода: $ 12000.
Секрети: перед місією запасіться бронежилетом.
Бос місії: Гамбетта.
Джон Гравеллі потребує допомоги Ніко. У нього є друг, який хоче дещо розповісти владі Ліберті Ситі, але Дмитру це явно не сподобається. Ваше завдання - захистити товариша Гравеллі на шляху до будівлі City Hall (Муніципалітет).

Беріть машину і зустрічайтеся з цією людиною. Після розмови, вам скажуть сідати в автомобіль і слідувати в конвої між двома іншими машинами. Намагайтеся не врізатися в них.

Зрештою, ви потрапите в засідку на дорозі. Убийте хлопців у провулку навпроти, у будинку яке праворуч і в кінці вулиці. Потім сховайтеся за автомобілем і пристреліть противників на даху.

Як тільки ви переб'єте всіх, потрібно буде все-таки доставити нашого «балакуна» в муніципалітет. У міру наближення до будівлі, з'являться переслідувачі. Їх потрібно скинути з хвоста точно так само, як ви раніше йшли від погонь поліції.

Однак, якщо у вас немає навичок битви на швидкості, то можете почекати переслідувачів на місці засідки. Чотири автомобілі прибудуть досить-таки скоро, вам потрібно буде просто розстріляти їх в пішому режимі.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 369 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar