Diamonds are a Girl's Best Friend (Діаманти кращі друзі дівчини)
23.02.2015, 13:36

Винагорода: відлетіло ...
Секрети: ви зіткнетеся, принаймні, з 30-ю ворогами, тому перед місією підучити основи використання укриттів в перестрілки, а ще запасіться здоров'ям і бронею. Після місії буде дзвінок від Дмитра і ще від Джиммі Пегоріно, який попросить вас зустріти його.
Бос місії: Джері.
Джеррі говорить вам, що один вашої дівчинки був не єдиною проблемою. На виході з в'язниці з'являється Паки і повідомляє, що незабаром Грейсі можна буде обміняти на велику сумку з алмазами.

Беріть машину і їдьте до місця на карті, в Northwood. Прибувши туди, сідайте в автомобіль. Обмін повинен відбутися на заводі, що знаходиться на острові Charge Island.

Після катсцени пан Болгарин покаже алмази. А потім його хлопці відкриють вогонь по Паки і Ніко. Сховайтеся за автомобілем і убийте всіх супротивників по черзі. Нічого хитрого.

Ті хлопці, що знаходяться зліва, можуть бути підірвані за допомогою бочок з бензином. Слідуйте за Паки по проходу, убийте ще двох камікадзе, які вирішили на вас напасти. Сховайтеся за металевими контейнерами. Як тільки всі будуть мертві, Пакі піде наліво, вам потрібно йти направо.

Під'їдуть три автомобілі. Убийте людей, що знаходяться в них. Як тільки всі мертві, знову слідуйте за Паки.

Піднімайтеся вище. Коли досягнете кінця мосту, хлопець з алмазами опиниться в пастці. Він може або віддати їх, і залишитися в живих, або викинути і померти. Він вибирає друге - кинути сумку в кузов їде внизу вантажівки.

Після катсцени убийте двох хлопців позаду труб. Якщо це зробить Паки, то ніяких зірок розшуку. Якщо Ніко - то вони будуть.

Далі вам потрібно відвезти Паки додому до мами. Спускайтеся вниз, позбудьтеся від поліцейських, якщо вони є там (а вони є).

Без різниці, з яким рівнем розшуку ви довезете Паки до будинку. Це не має значення.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 383 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar