Babysitting (Приходить нянька)
23.02.2015, 14:35

Винагорода: $ 7000.
Секрети: щоб підбити вертоліт, цільтеся на випередження, за курсом руху.
Бос місії: Деррік Макрері.
Деррік хоче, щоб ви попрацювали морським капітаном. Він має зустрітися з корейцем по імені Кім, щоб той передав йому контрабанду та підроблені долари.

Беріть човен і виходите на воду. Після короткої катсцени ви повинні будете слідувати за човном Кіма. Але благословенне подорож триватиме недовго - незабаром з'явиться третя човен і спробує напасти на корейця.

Далі - більше.

Намагайтеся триматися ближче до агресорам і потрапити людині, керуючому човном, точно в голову. Деррік буде підтримувати ваш вогонь, але вам краще не підтримувати його. Набагато легше залишити човен без водія, ніж підірвати її, витративши безліч куль.

Потім Деррік скаже вам, що на лінії горизонту з'явився вертоліт. У задній частині човна лежить ракетниця - візьміть її і знищіть вертоліт, щоб він вам не заважав. Якщо залишилися ще боєприпаси, що не баріться, використовуйте ракетницю проти човнів. Головне в темряві не потрапити в Кіма.

Як тільки всі противники будуть прибрані, повертайтеся на водійське місце і слідуйте за Кімом до доків. Далі коротка катсцени і все, ця місія Grand Theft Auto 4 завершена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 433 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5, голосов: 1
Всього коментарів: 0
avatar