A Dish Served Cold (Блюдо подається холодним)
23.02.2015, 13:32

Винагорода: моральне задоволення.
Секрети: Ніко зателефонує Роману і скаже, що вбив Дмитра. Той поспівчуває його грошового провалу, але запросить на весілля. Вам потрібен хороший костюм! Так само подзвонить Філ і скаже, щоб ви з ним більше не спілкувалися. Ніко зателефонує Кейт і скаже, що послухав її порадою. Та скаже, що пишається Ніко і той може забрати її від мами, щоб поїхати на весілля до Романа.
Бос місії: Джиммі.
Якщо ви вибрали смерть Дмитра, то вам потрібно буде вбити його, правильно? Йдемо до судна.

Спочатку розстрілюємо всіх, хто знаходиться поруч з вантажівкою в порту. Після цього потрібно буде прикінчити тих, хто на кораблі. Кращим способом стане підйом на металеві контейнери (акурат на третій) і стрілянина звідти зі снайперської гвинтівки.

Далі піднімайтеся по сходах. Там знайдете гранати і броню.

Повністю зачистите цей рівень судна, потім прямуйте до дверей і входите всередину корабля. Відразу ж натрапите на п'ятьох ворогів. Сховайтеся за дверним прорізом і убийте їх по черзі.

Заходьте всередину, беріть аптечку. До речі, цей човен і кухня були присутні в самому першому ролику GTA 4, при вступі на початку гри.

Піднімайтеся вгору по сходах. Там ще троє. Не здумайте використовувати гранати, так як місця занадто мало і з великою часткою ймовірності можна грунтовно похитнути своє здоров'я.

Рухайтеся по коридору, не забуваючи про ворогів в каютах праворуч і ліворуч.

Виходьте на палубу. З'явиться ще купка противників. Не біжіть напролом, використовуйте укриття.

Повертайтеся назад всередину корабля. Сховайтеся за дверним отвором, щоб позбавити від переслідують вас ворогів.

Вбивайте. Вбивайте. Вбивайте.

Далі буде катсцени, в якій Ніко і Дмитро обміняються парою ласкавих і Дмитро вишле на зустріч Ніко ще своїх хлопців. Убивши їх, убийте і господаря.

Він сховається в трюмі позаду коробки. Можна вистрілити туди з ракетниці, або кинути гранату, або підійти і особисто застрелити.

Після рухайтеся в зворотному маршруті, виходьте з судна. Місія завершена.

Купити ігру GTA можна в Steam, при покупці скидка.

Розкажи друзям


Категорія: місії в GTA 4 | Додав: supersait
Переглядів: 441 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
avatar